MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE108² | Subwoofer aktywny | Czarny

Acoustic Energy AE108² | Subwoofer aktywny | Czarny

ID produktu 9989
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Subwoofery
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 2690 zł
oblicz rate

Subwoofer aktywny Acoustic Energy AE108²

AE108² to nowy, kompaktowy, a jednocześnie niezwykle mocny aktywny subwoofer z pilotem, do łatwej konfiguracji i regulacji.

Zaprojektowany do bezproblemowej pracy jako część systemu wielokanałowego, w tym AE100, AE109, AE120 i AE107, AE108² jest idealny do nowoczesnego domu, gdzie wymagana jest wydajność basów bez szkody dla przestrzeni życiowej.

Mając mniej niż jedną stopę sześcienną, AE108² można ustawić dyskretnie i regulować za pomocą dostarczonego pilota, aby uzyskać idealną równowagę dźwięku z pozycją odsłuchową. Wykończony w kolorze satynowej czerni lub winylowego forniru orzechowego, AE108² zapewnia uderzenie basu, które przeczy jego kompaktowym rozmiarom.

 

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: