MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Acoustic Energy AE107 | Kolumna Centralna | Czarny

Acoustic Energy AE107 | Kolumna Centralna | Czarny

ID produktu 9987
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki centralne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1190 zł
oblicz rate

Kolumna centralna Acoustic Energy AE107

Do kina domowego i wielokanałowych systemów muzycznych, AE107 to dwudrożna kolumna do montażu poziomego, przeznaczona do zastosowań w kanałach centralnych.

AE107 zapewnia wyjątkową artykulację i szczegółowość w całym zakresie wokalnym, wzmocnioną potężnym basem z tylnego portu szczelinowego. Kompaktowa kolumna centralna, którą można umieścić w szafce, półce lub zamontować na ścianie.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: