MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE1 Active | Kolumny Podstawkowe | Orzech

Acoustic Energy AE1 Active | Kolumny Podstawkowe | Orzech

ID produktu 9995
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki aktywne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 3345 zł
oblicz rate

Kolumna podstawkowa, aktywna Acoustic Energy AE1 Active

Zmieniające się role sprzętu hi-fi powodują, że same systemy audio zmieniają kształt. Rosnąca liczba produktów ze zintegrowanymi przedwzmacniaczami sprawia, że ​​wielu klientów poszukuje równie wygodnej kolumny do podłączenia. W pełni wykorzystując znaczne doświadczenie Acoustic Energy w dziedzinie kolumn aktywnych, AE1 Active został zaprojektowany tak, aby zapewnić tę wygodę bez utraty wydajności.

AE1 Active to dwudrożna kolumna podstawkowa ze zintegrowanym wzmacniaczem klasy A/B i w pełni aktywnymi sieciami filtrów. Wyposażony w legendarną,b ceramiczną, aluminiową membranę firmy Acoustic Energy, AE1 Active ma wyrafinowanie i efekt, jakiego można oczekiwać od oryginalnego AE1 umieszczonego w samozasilającym, w pełni aktywnym pakiecie. Kolumny są również wyposażone w opatentowany przez firmę Acoustic Energy głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką z naszym unikalnym falowodem WDT, zapewniającym lepsze pokrycie i integrację pomieszczenia.

Idealny do bezpośredniego połączenia z audiofilskimi DAC/przedwzmacniaczami i streamerami Hi-Res, AE1 Active łączy trzy dekady udoskonalenia AE1 z doświadczeniem Acoustic Energy w sektorze aktywnych monitorów studyjnych. Pełny bi-amp z dwoma 50-watowymi wzmacniaczami klasy A/B na kolumnę, konstrukcja oferuje niezrównaną integrację kolumn ze wzmacniaczem i wiodącą w swojej klasie dynamikę. Nowy model Active oferuje muzyczną intuicję i szczegóły, które sprawiły, że AE1 jest małym głośnikiem audiofilskim wybieranym przez 30 lat.

Kluczem do sukcesu projektu AE1 Active jest jego unikalna, ceramiczna, aluminiowa technologia stożka. Teraz, w piątej generacji, ten 125-milimetrowy ceramiczny, anodowany na twardo aluminiowy stożek zapewnia wyjątkową sztywność przy niskiej wadze. Głośnik wysokotonowy jest całkowicie nowy, metalowy, 27-milimetrowy, zaprojektowany przez Acoustic Energy. Zaprojektowany do pracy w harmonii z naszym falowodem w technologii Wide Dispersion (WDT). Rezultatem jest idealna integracja z przetwornikiem średnio-niskotonowym, z niezwykle szerokim i przestrzennym obrazowaniem.

Elektronicznie, AE1 Active jest dumnie w pełni analogową konstrukcją skoncentrowaną na wydajności, bez kompromisów. Obejmuje to przewodowe wejścia analogowe, zarówno zbalansowane XLR, jak i standardowe RCA, najwyższej jakości liniowe zasilacze i dwa dopasowane parami, wysokowydajne 50-watowe wzmacniacze klasy A/B na kolumnę. Podczas gdy zespół projektowy eksperymentował z wejściami bezprzewodowymi, zasilaczami impulsowymi, wzmocnieniem klasy D i procesorem DSP, żaden z nich nie zapewnił jakości dźwięku godnej kolumny noszącej legendarną plakietkę AE1.

Aktywna konstrukcja oferuje również możliwość dokładnego dostrojenia do pomieszczenia odsłuchowego i umiejscowienia, dzięki regulacji +/- 2dB dla basów i tonów wysokich oraz wysokiej jakości analogowe potencjometry głośności dla systemów bez kontroli głośności.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: