MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Sonos Home Cinema 3.1 Zestaw 3.1

Sonos Home Cinema 3.1 Zestaw 3.1

ID produktu 4980
Producent Sonos
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 7398 zł
oblicz rate

SONOS HOME CINEMA 3.1

 

Zestaw 3.1

 

  • Wzmocnij dźwięk swojego telewizora i dodaj efekty znane jedynie z kina domowego. Teraz to możliwe!
  • PLAYBAR i SUB - Poznaj najnowsze rozwiązanie z niezwykłymi doznaniami dźwiękowymi od Sonos
  • Zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użycia, wyposażony w dziewięć głośników PLAYBAR łączy się z telewizorem za pomocą kabla optycznego, odtwarzając wszystko co do niego podłączysz, włączając w to dekodery telewizji kablowej, odtwarzacze Blu-ray i konsole do gier. Podłączasz jeden, dowolny komponent do routera a subwoofer SUB dodajesz już tylko jednym kliknięciem!
  • PLAYBAR odtwarza formaty wyjściowe audio telewizorów, w tym Dolby(R) Digital. Możesz kontrolować poziom głośności lub funkcję wyciszenia przy użyciu zwykłego pilota telewizora lub używając darmowych aplikacji Sonos Controller dla iPhone′a, iPada, Androida, czy komputerów PC i Mac.
  • PLAYBAR idealnie współpracuje z SUBem dla jeszcze potężniejszego efektu basów, które odczujesz całym swoim ciałem. Zyskujesz najwyższą jakość dźwięku z efektami audio znanymi z drogich systemów kina domowego, dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata. To doskonały zestaw dla każdego kinomana i prawdziwego miłośnika muzyki!


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: