Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
REGA Ramie gramofonowe RB808
REGA Ramie gramofonowe RB808

REGA Ramie gramofonowe RB808

ID produktu
5162
Producent
Rega
Cena za
szt.
Dostępność
0 szt.
Cena: 3600 zł oblicz rate
Opis:
Ramię RB808 rozbudowane o nowe możliwości, przesuwa granice w projektowaniu ramion gramofonowych. Jak w przypadku wszystkich ramion Regi, każde z nich jest starannie, ręcznie montowane przez zespół techników o wysokich kwalifikacjach. W stosunku do wcześniejszych modeli, w RB808 przeprojektowano łożyska, zmniejszając jednocześnie tolerancję wymiarową dopasowania wrzeciona (każde łożysko jest indywidualnie dobierane, aby znaleźć idealne dopasowanie do wybranego wrzeciona). Jest to sprawdzona metoda zwiększenia ilości szczegółów odczytywanych z płyty winylowej.
Celem realizacji filozofii projektu gramofonu RP8, został zaprojektowany zupełnie nowy, precyzyjny zespół łożyskowania pionowego o niskiej masie. Ramię RB808 wykorzystuje najnowszą rurkę ramienia. Została ona całkowicie przeprojektowana celem uzyskania zwiększonej redystrybucji masy oraz jeszcze większej redukcji naprężeń i rezonansów. Ta zaawansowana konstrukcja rurki zwiększa sztywność całego zespołu wielu różnych połączeń stożkowych, przeprojektowanych z wykorzystaniem technologii CAD. Zewnętrznie, ramię zostało wyposażone w nowy, zaprojektowany przez Regę, interkonekt gramofonowy o niskiej kapacytancji i zaawansowanymi wtykami Phono. Celem zmniejszenia do minimum ilości połączeń, zostały one zbudowane na zaledwie dwóch częściach, łączących skręcony i zablokowany w klamrze wtyk w terminalu. Rozwiązanie zwiększa przewodnictwo i daje pewność, że ścieżka sygnału jest tak czysta, jak to tylko możliwe.
Zobacz inne:
Zasilacz zewnętrzny TT-PSU Rega
Zasilacz zewnętrzny TT-PSU Rega
Cena: 1190 zł
24V Silnik Gramofonowy Rega
24V Silnik Gramofonowy Rega
Cena: 750 zł
Gramofonowy uchwyt ścienny Rega
Gramofonowy uchwyt ścienny Rega
Cena: 590 zł
Biały (upgrade) pasek naciągu Rega
Biały (upgrade) pasek naciągu Rega
Cena: 126 zł
Roksan Artemiz Ramie gramofonowe
Roksan Artemiz Ramie gramofonowe
Cena: 12900 zł