MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Pioneer PD-50 Odtwarzacz CD

Pioneer PD-50 Odtwarzacz CD

ID produktu 4853
Producent Pioneer
Kategoria Pioneer
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 2299 zł
2649 zł
oblicz rate

Pioneer PD-50

Odtwarzacz CD

 

 

Super zaawansowany dla doskonałej jakości dźwięku.

 

W celu uzyskania wiernego brzmienia oryginalnego nagrania ten odtwarzacz Super Audio CD wyposażono w sztywną podstawę, aluminiowy panel przedni, konstrukcję Direct z odseparowaną ekranowaną strukturą obudowy i podwójnymi przetwornikami DAC. Ekranowanie oddziela sekcję audio od sekcji zasilania umożliwiając transmisję sygnału najkrótszą drogą zapewniając krystalicznie czyste brzmienie.

 

Technologia Hi-bit DSP gwarantuje niezwykłą precyzję i szybkie przetwarzanie zapewniając większą wierność. Auto Level Control koryguje różnice między poziomem głośności różnych utworów dzięki, czemu nie ma potrzeby korygowania głośności po każdym utworze.

 

Odtwarzacz jest kompatybilny z plikami audio Direct Stream Digital (DSD) - optymalny format do zapisu materiału audio w najwyższych rozdzielczościach na płytach SACD. Można również podłączyć swój iPod/iPhone/iPad przez cyfrowe połączenie i cieszyć się doskonałą jakością cyfrowego dźwięku.

 

Gniazdo USB z przodu umożliwia natychmiastowy dostęp do plików zapisanych na nośnikach pamięci USB (MP3, MPEG-4, AAC, WMA).
Sound Retriever znacząco poprawia jakość dźwięku skompresowanych plików audio, która porównywalna jest z jakością materiału z płyt CD.

 

Pozostałe właściwości:

 

  • Tryb Pure Audio zapewniający nieskazitelną analogową reprodukcję dźwięku.
  • Ładowanie baterii iPod/iPhone/iPad.


 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: