MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Promocja
Pioneer N-P01

Pioneer N-P01

ID produktu 3744
Producent Pioneer
Kategoria Odtwarzacze » Odtw. sieciowe
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 1529 zł
1999 zł
oblicz rate

Stworzony w cyfrowej epoce.

N-P01 oferuje możliwość odtwarzania bardzo szerokiego zakresu cyfrowych źródeł audio i kompatybilność z najnowszymi cyfrowymi formatami zapisu dźwięku, będąc jednocześnie wyposażonym w wydajne systemy dbające o wysoką jakość dźwięku.

N-P01 można z łatwością podłączyć do domowej sieci zarówno przewodem, jak i przez Wi-Fi. Urządzenie może odtwarzać pliki zapisane na komputerze PC, Mac lub dysku NAS, a dodatkowo wyposażone zostało w radio internetowe vTuner oraz funkcję Spotify Connect. Wykorzystując bezprzewodową transmisję sygnału przez Bluetooth oraz funkcję AirPlay można odtwarzać muzykę z Twojego telefonu lub tableta.

Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym (N-P01-K) i srebrnym (N-P01-S).

Spotify Connect

N-P01 wyposażono w Spotify Connect, który oferuje dostęp do milionów utworów z serwisu Spotify.Prosta transmisja bezprzewodowa

AirPlay umożliwia dostęp do bibliotek iTunes. Urządzenie jest również kompatybilne z DLNA (v1.5) i może pełnić rolę cyfrowego odtwarzacza (DMP) oraz cyfrowego sterownika (DMR).

 Bezprzewodowa transmisja

Proste odtwarzanie muzyki przez Bluetooth. N-P01 wyposażono w najnowszy kodek aptX, który kompresuje sygnał źródłowy audio do transmisji nie pogarszając jego jakości.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: