MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Monitor Audio WT250-LCR

Monitor Audio WT250-LCR

ID produktu 5477
Producent Monitor Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki instalacyjne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1290 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

WT250-LCR

 

Monitor Audio CWT to połączenie precyzyjnej inżynierii z innowacjami technologicznymi i nowoczesnym projektem plastycznym. Nowe głośniki montażowe CWT serii „Trimless” zostały zaprojektowane tak, aby podnieść poprzeczkę w systemach typu „custom” i zgrać tak, jak pełnowymiarowe kolumny hi-fi.
Rozbudowane możliwości instalacji – zarówno w ścianie, jak i suficie – powodują, że seria CWT to nie tylko wolność wyboru, ale również oryginalne brzmienie z prawie niewidocznego, łatwego w instalacji systemu.
Za wyjątkowo dyskretnymi maskownicami kryje się system głośników niskośredniotonowych oraz ruchomych, pozłacanych tweeterów C-CAM, optymalizowanych za pomocą komputerowej analizy FEA. Dzięki tym zaawansowanym technikom pomiarowym udało się osiągnąć wysoką jakość brzmienia oraz szerokie pasmo przenoszenia – elementy wymagane w wysokiej klasy instalacjach multiroomowych.
Mniejsza niż 10 cm głębokość pozwala na perfekcyjną i łatwą instalację w większości miejsc. Głośniki idealnie sprawdzą się przy instalacjach w suficie o ograniczonej głębokości montażu. Co więcej, poprzez zintegrowanie kosza przetwornika z ramą, inżynierowie Monitor Audio udało się zredukować wymiary głośnika, w stosunku do konwencjonalnych konstrukcji, o około 25%, bez wpływu na jakość brzmienia. Wszystkie modele CTW posiadają innowacyjny system montażu „Tri-Grip”: trzy łapki mocujące, dzięki którym zainstalowany głośnik jest stabilnie osadzony, a przez to bezpieczny w użytkowaniu.
Gdziekolwiek zainstalujemy CTW ich wszechstronność przełoży się na czyste i dynamiczne brzmienie, przy zachowaniu szerokiego kąta rozproszenia. A to wszystko przy zachowaniu dyskretnego wyglądu.
Zaleta prostokątnego kształtu sprawia, że głośniki te mogą być montowane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej: idealnie dla zastosowania ich jako głośniki centralne lub prawy i lewy bądź tylny surround w dyskretnych aplikacjach systemów kina domowego. Dwa modele oferują różny poziom specyfikacji. WT 150LLCR wyposażono w 5 calowe basowe przetworniki MMPII umieszczone po obu stronach kopułki wysokotonowej C-CAM. W WT 250-LCR zastosowano zaawansowaną technologię do wykonania metalowych membran, co pozwoliło osiągnąć ładną i wyważoną średnicę. Model ten jest w stanie w oddać wyższe częstotliwości także w przetłumionych lub zbyt „jasnych” akustycznie pomieszczeniach.
Mocowane magnetycznie maskownice
Bardzo mocne magnesy neodymowe utrzymują maskownice na miejscu, pozwalając na łatwą instalację głośnika i późniejszy do niego dostęp. W modelach sufitowych dostępne są maskownice okrągłe i kwadratowe, by doskonale dopasować wygląd głośnika do pomieszczenia. Wszystkie głośniki CWT mogą być w łatwy sposób pomalowane.
Wszystkie głośniki CWT są wykonane z niepalnych materiałów według standardów U.L., odporne na zawilgocenie, a ich komponenty są chronione specjalną powłoką przed kurzem i zabrudzeniami.
Możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie w celu uzyskania optymalnego brzmienia w aplikacjach wielokanałowych
Ultra-kompaktowy – mały głośnik, wielkie brzmienie
Dwa 5” przetworniki w układzie D’Appolito osiągają wysoką wydajność i wysoką skuteczność
Regulacja wysokich tonów pozwala dostroić brzmienie do konkretnej lokalizacji głośnika
Trimless – dyskretna, nisko-profilowa ramka i maskownica doskonale sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest nierzucająca się w oczy instalacja
Głębokość wynosząca mniej niż 10cm umożliwia instalację w wielu, niedostępnych dla innych produktów, lokalizacjach
Tri-Grip – bezpieczny i łatwy system montażu
C-CAM® – słynna, wyjątkowa, złota kopułka wysokotonowa z możliwością obrotu w zakresie 15 stopni we wszystkich kierunkach
Magnetyczne mocowanie maskownicy – maskownice pozostają na swoim miejscu dzięki silnym magnesom neodymowym, które ułatwiają także ich zakładanie i zdejmowanie np. gdy potrzebny jest serwis głośnika
Maskownica nadaje się do malowania na dowolny kolor, co pozwala wkomponować głośnik w każde otoczenie.
Wszystkie modele wyposażono w osłony przeciw-kurzowe.
Dedykowane uchwyty konstrukcyjne.
Pasmo przenoszenia 60 Hz-30 kHz
Impedancja 8 Ohm
Skuteczność 88 dB
Maksymalne ciśnienie dźwięku (SPL) 108 dBA
Moc 100 W
Rekomendowana moc wzmacniacza 30-100 W
Przetworniki 1 x 8” MMPII niskośredniotonowy, 1 x 1” C-CAM wysokotonowy
Konfiguracja
dwudrożna
Kontrola
przełącznik +3dB/0 dB/ -3dB (wysokie tony)
Ogólne wymiary
165,8 x 373,6 mm bez grila / 177,4 x 385,2 mm z grilem
Głębokość montażu 100,2 mm
Otwór 145 x 353 mm

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: