MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Monitor Audio Wireless Link

Monitor Audio Wireless Link

ID produktu 5434
Producent Monitor Audio
Kategoria Akcesoria » Moduły i transmittery
Cena za kpl.
Dostępność 0 kpl.
Cena: 398 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

Wireless Link

 

  • Cyfrowe pasmo 2,4 GHz
  • Certyfikacja ErP
  • Analogowe wejścia i wyjścia stereo
  • Pasmo przenoszenia do 20 kHz

Dziesiątki lat spędzonych z brzydką plątaniną kabli przechodzą do historii już w kilka minut po zainstalowaniu systemu bezprzewodowego WT-1/WR-1. Nadajnik WT-1 i odbiornik WR-1, mierzące zaledwie 6 cm średnicy i 4 cm wysokości, automatycznie tworzą bezstratne połączenie audio pomiędzy analogowymi wyjściami i wejściami w odległości nawet do 15 metrów. Ich sparowanie (połączenie) jest całkowicie intuicyjne i natychmiastowe: nie trzeba naciskać żadnych przycisków i niczego ustawiać.

 

Nadajnik WT-1 ukrywa się za sprzętem audio i podłącza go wtykami RCA bezpośrednio do analogowego wyjścia LFE lub PRE-OUT w amplitunerze lub odtwarzaczu, a odbiornik WR-1 podłącza się podobnymi wtyczkami do wejść subwoofera lub wzmacniacza. Dyskretne i ultrakompaktowe moduły wykorzystują cyfrowe pasmo 2,4 GHz do przesyłu nieskompresowanego i pełnozakresowego sygnału audio przez ośrodek, jakim jest powietrze. ‎Łatwa instalacja zastępuje długie ciągi brzydkich kabli i pozwala na przesył sygnału do aktywnego subwoofera, zapewniając pełnozakresową i bezprzewodową transmisję dźwięku. Zyskujemy w ten sposób wolność i komfort w dowolnej konfiguracji sprzętu; wejścia i wyjścia audio są nieużywane.

 

Monitor Audio oferuje niezwykle wszechstronny soundbar ASB-10 Sound-Bar, który oferuje możliwość podłączenia subwoofera wraz z modułem WS-10. Całość jest łatwa do zainstalowania, prosta w obsłudze i dobrze nadaje się do rozbudowy, a 40 lat doświadczenia Firmy w bezprzewodowej transmisji dźwięku gwarantuje, że jakość dźwięku telewizora, której zawsze Ci brakowało, stworzy w Twoim domu wysokiej jakości system AV.

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: