Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Monitor Audio Wireless Link
Monitor Audio Wireless Link

Monitor Audio Wireless Link

ID produktu
5434
Producent
Monitor Audio
Cena za
kpl.
Dostępność
0 kpl.
Cena: 398 zł oblicz rate
Opis:

Monitor Audio

 

Wireless Link

 

  • Cyfrowe pasmo 2,4 GHz
  • Certyfikacja ErP
  • Analogowe wejścia i wyjścia stereo
  • Pasmo przenoszenia do 20 kHz

Dziesiątki lat spędzonych z brzydką plątaniną kabli przechodzą do historii już w kilka minut po zainstalowaniu systemu bezprzewodowego WT-1/WR-1. Nadajnik WT-1 i odbiornik WR-1, mierzące zaledwie 6 cm średnicy i 4 cm wysokości, automatycznie tworzą bezstratne połączenie audio pomiędzy analogowymi wyjściami i wejściami w odległości nawet do 15 metrów. Ich sparowanie (połączenie) jest całkowicie intuicyjne i natychmiastowe: nie trzeba naciskać żadnych przycisków i niczego ustawiać.

 

Nadajnik WT-1 ukrywa się za sprzętem audio i podłącza go wtykami RCA bezpośrednio do analogowego wyjścia LFE lub PRE-OUT w amplitunerze lub odtwarzaczu, a odbiornik WR-1 podłącza się podobnymi wtyczkami do wejść subwoofera lub wzmacniacza. Dyskretne i ultrakompaktowe moduły wykorzystują cyfrowe pasmo 2,4 GHz do przesyłu nieskompresowanego i pełnozakresowego sygnału audio przez ośrodek, jakim jest powietrze. ‎Łatwa instalacja zastępuje długie ciągi brzydkich kabli i pozwala na przesył sygnału do aktywnego subwoofera, zapewniając pełnozakresową i bezprzewodową transmisję dźwięku. Zyskujemy w ten sposób wolność i komfort w dowolnej konfiguracji sprzętu; wejścia i wyjścia audio są nieużywane.

 

Monitor Audio oferuje niezwykle wszechstronny soundbar ASB-10 Sound-Bar, który oferuje możliwość podłączenia subwoofera wraz z modułem WS-10. Całość jest łatwa do zainstalowania, prosta w obsłudze i dobrze nadaje się do rozbudowy, a 40 lat doświadczenia Firmy w bezprzewodowej transmisji dźwięku gwarantuje, że jakość dźwięku telewizora, której zawsze Ci brakowało, stworzy w Twoim domu wysokiej jakości system AV.

 

 

 

 

Zobacz inne:
Netatmo WEATHER STATION MODUL
Netatmo WEATHER STATION MODUL
Cena: 299 zł
Arcam rBlink
Arcam rBlink
Cena: 990 zł
HEOS 1 GoPack
HEOS 1 GoPack
Cena: 400 zł
Advance Acoustic WTX-500 Moduł bluetooth
Advance Acoustic WTX-500 Moduł bluetooth
Cena: 510 zł 449 zł
Advance Acoustic WTX-1000 Moduł bluetooth
Advance Acoustic WTX-1000 Moduł bluetooth
Cena: 800 zł