MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Monitor Audio Wireless Link

Monitor Audio Wireless Link

ID produktu 5434
Producent Monitor Audio
Kategoria Akcesoria » Moduły i transmittery
Cena za kpl.
Dostępność 0 kpl.
Cena: 398 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

Wireless Link

 

  • Cyfrowe pasmo 2,4 GHz
  • Certyfikacja ErP
  • Analogowe wejścia i wyjścia stereo
  • Pasmo przenoszenia do 20 kHz

Dziesiątki lat spędzonych z brzydką plątaniną kabli przechodzą do historii już w kilka minut po zainstalowaniu systemu bezprzewodowego WT-1/WR-1. Nadajnik WT-1 i odbiornik WR-1, mierzące zaledwie 6 cm średnicy i 4 cm wysokości, automatycznie tworzą bezstratne połączenie audio pomiędzy analogowymi wyjściami i wejściami w odległości nawet do 15 metrów. Ich sparowanie (połączenie) jest całkowicie intuicyjne i natychmiastowe: nie trzeba naciskać żadnych przycisków i niczego ustawiać.

 

Nadajnik WT-1 ukrywa się za sprzętem audio i podłącza go wtykami RCA bezpośrednio do analogowego wyjścia LFE lub PRE-OUT w amplitunerze lub odtwarzaczu, a odbiornik WR-1 podłącza się podobnymi wtyczkami do wejść subwoofera lub wzmacniacza. Dyskretne i ultrakompaktowe moduły wykorzystują cyfrowe pasmo 2,4 GHz do przesyłu nieskompresowanego i pełnozakresowego sygnału audio przez ośrodek, jakim jest powietrze. ‎Łatwa instalacja zastępuje długie ciągi brzydkich kabli i pozwala na przesył sygnału do aktywnego subwoofera, zapewniając pełnozakresową i bezprzewodową transmisję dźwięku. Zyskujemy w ten sposób wolność i komfort w dowolnej konfiguracji sprzętu; wejścia i wyjścia audio są nieużywane.

 

Monitor Audio oferuje niezwykle wszechstronny soundbar ASB-10 Sound-Bar, który oferuje możliwość podłączenia subwoofera wraz z modułem WS-10. Całość jest łatwa do zainstalowania, prosta w obsłudze i dobrze nadaje się do rozbudowy, a 40 lat doświadczenia Firmy w bezprzewodowej transmisji dźwięku gwarantuje, że jakość dźwięku telewizora, której zawsze Ci brakowało, stworzy w Twoim domu wysokiej jakości system AV.

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: