MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Monitor Audio Soundframe SF3

Monitor Audio Soundframe SF3

ID produktu 5450
Producent Monitor Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki instalacyjne
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1290 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

Soundframe SF3

 

Może i słuchałeś kolumn o płaskiej obudowie, ale czy słuchałeś właśnie tych? Żaden z innych tego typu głośników nie posiada detalicznej szerokiej sceny dźwiękowej oraz ducha projektu plastycznego Monitor Audio. Modele z serii Frame Speakers, bo o nich mowa, kreują fenomenalny dźwięk – inżynierowie tej firmy znaleźli sposób na wydobycie naturalnego brzmienia z ultra cienkich (tylko 77,5 mm głębokości) obudów.

Kolumny w białym lub czarnym macie idealnie wtopią się w ścianę. Znajdziemy w nic unikalny system podłączenia, polegający na przeprowadzeniu kabla przez otwór w głośniku do terminali umieszczonych na przedniej ścianie obudowy. Kabli więc nie widać, a instalacja jest niezwykle wygodna.

Dopasuj obudowę do wnętrza twojego pokoju mając do wyboru ramki do głośników w kolorze białym lub czarnym piano lub pomaluj ramkę na kolor, który odpowiada ci najbardziej. Dla bardziej wymagających proponujemy fantastyczne zdjęcia do nadruku na maskownicy. 

SoundFrame 3 tomalutkimi kwadratowe głośniki surroundowe, zaprojektowane w celu oddania „holograficznego” efektu audio kiedy powieszone są z tyłu na ścianie za słuchaczem. Ich rozmiar jest idealny dla stworzenia super-dyskretnego systemu audio kina domowego. Możliwość ustawienia wysokiego tonu pod rożnym kątem sprawi, że brylantowo zabrzmią niezależnie od kształtu pomieszczenia.

 

  • Szybka i łatwa instalacja.
  • Płytka, 77.5mm obudowa.
  • Zewnętrzne ramki dostępne w biały i czarnym lakierze wysokiej jakości, bądź białe, gotowe do pomalowania na dowolny kolor.
  • Dostępne dopasowane kolory maskownic.
  • Konstrukcja dwu-drożna: obrotowy, 1-calowy moduł wysokotonowy z 4 calowym przetwornikiem C-CAM® oferują szybki, żywy dźwięk
  • Niezwykle dyskretny naścienny system głośników do systemów audio i video do każdego wnętrza.

Pasmo przenoszenia 75Hz – 35kHz

Czułość 86dB

System 2-drożny

Zestaw przetworników 1 x 4" przetwornik średniotonowy CCAM, 1 x 1" złota kopułka wysokotonowa

 

Moc znamionowa (RMS) 50W

Max SPL (każdy @1m) 102,5dBA

Rekomendowana moc wzmacniacza (RMS) 25 – 50W

Typ obudowy bas-refleks

 

Nominalna impedancja 8Ω

Punkt podziału zwrotnicy 3,2kHz

Wymiary wraz z ramką   (WxSxG) 301,5 x 301,5 x 77,5 mm

Wymiary wycięcia w ścianie  (WxSxG) 251 x 251 x 59,5 mm

 

Głębokość od ściany 18 mm

Waga w opakowaniu  3 kg

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: