MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Monitor Audio CPC120 głośnik

Monitor Audio CPC120 głośnik

ID produktu 5499
Producent Monitor Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki instalacyjne
Cena za para
Dostępność 0 para
Cena: 649 zł
oblicz rate

Monitor Audio

 

CPC120

 

Monitor Audio Przedstawia nowe głośniki Custom Instalation CPC120
Przy średnicy tylko 80 mm oferuje on niesamowitą jakość dźwięku w ultra nowoczesnej obudowie. Mikro dizajn pozwala na uzyskanie spójnego i detalicznego brzmienia. Standardowy wymiar świetlówki halogenowej pozwala na łatwy montaż i zgranie z tego typu oświetleniem w pomieszczeniu.

Sekret tego głośnika jest taki, iż pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, i w odróżnieniu od innych tego typu konstrukcji, obudowa jest sztywna. Dzięki temu przetwornik w niej umieszczony pracuje naturalnie i bez zakłóceń we wszystkich częstotliwościach.

Mimo, iż zminiaturyzowany, przetwornik CPC120 posiada technologie opracowane przez Monitor Audio, które można spotkać w tradycyjnych głośnikach. Tym samym można łączyć go z innymi modelami od klasycznych podłogowych, poprzez głośniki ścienne i sufitowe, tworząc optymalny dźwięk

  • Szybka i łatwa instalacja w suficie i ścianach.
  • Obudowa CP (Controlled Performance) za przetwornikiem gwarantuje dźwięk wysokiej klasy niezależnie od konstrukcji ściany czy sufitu, w którym głośnik jest montowany.
  • Standardowy sposób instalacji ułatwia montaż.

Pasmo przenoszenia

100Hz – 20kHz

Impedancja

8 Ohm

Czułość

85 dB

 

Rekomendowana moc wzmacniacza

5-20 W

Przetwornik

2 calowy mikroprzetwornik

Otwór montażowy

65 mm

Głębokość montażu

91,5 mm

 

Waga

0,19 kg

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: