MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
McIntosh MA5300 wzmacniacz zintegrowany

McIntosh MA5300 wzmacniacz zintegrowany

ID produktu 6050
Producent McIntosh
Kategoria Stereo » Wzmacniacze stereo
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 23500 zł
oblicz rate

McIntosh Ma5300

 

Wzmacniacz zintegrowany

 

MA5300 jest dowodem że wielki dźwięk może dochodzić z małej obudowy. To nasz najmniejszy wzmacniacz zintegrowany zarówno pod względem mocy jak i wymiarów, co czyni go zarazem idealnym wyborem do mniejszych pomieszczeń lub dla klienta dopiero zaczynającego kompletować swój system audio. Wzmacniacz ten dostarcza 100 watt na kanał przy 8 Ohmach lub 160 watt przy 4 ohmach. Nowe wskaźniki wskazówkowe z niebieskim podświetleniem o podwójnej skali pozwalją na dokładny odczyt mocy wyjściowej dla obydwu impedancji.

Ma 5300 posiada komplet 12 wejść zawierając 6 wejść analogowych (4 niezbalansowane, 1 zbalansowane i jedno Phono MM) oraz 6 wejść cyfrowych (po 2 coaksjalne i optyczne, 1 USB i 1  MCT do wykorzystania w połaczeniu z transportami CD/SACD z serii MCT). Wszystkie wjeścia cyfrowe są zamknięte w naszym module cyfrowym DA1 który może być zastąpiony przez kolejne moduły w przyszłości wraz z rozwojem nowych technologii cyfrowych.  DA1 posiada 8-kanałowy, 32-bitowy DAC pracujący w trybie Quad Balanced wspierający sygnały włącznie z DSD256 i DXD 384kHz.

Na pokładzie MA5300 znajdziemy też radiatory z monogramem McIntosh przyłączone do zaawansowanych potężnych tranzystorów mocy co eliminuje czas rozgrzewania, dzięki czemu można korzystać z całego sonicznego bogactwa już po włączeniu. Nowy poteżny mikroprocesor kontrolny wykorzystano w celu poprawy ogólnych możliwości operacyjnych wzmacniacza co w połaczeniu z elemetami elektronicznymi dedykowanymi do najwyższej klasy systemów audio gwarantuje niepowtarzalny dźwięk.  Kontrola zakresu nisko i wysokotonowego pozwala jeszcze bardziej dopasować muzykę do preferencji słuchacza. 

  Wewnątrz modelu MA5300 jest wiele sprawdzonych i znanych technologii McIntosha między innymi: Power Guard®, Sentry Monitor™, Home Theater PassThru, mocny wzmacniacz słuchawkowy z systemem Headphone Crossfeed Director (HXD®).

​​​​​​​​

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: