MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
KEF R400b

KEF R400b

ID produktu 2131
Producent KEF
Kategoria Kolumny i Głośniki » Subwoofery
Dostępność 1
Cena: 5510 zł
oblicz rate

Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji firmy KEF dla systemów HiFi i nowoczesnych technologii stosowanych w głośnikach kina domowego, głośniki z nowej serii R wyznaczają nowe standardy dla urządzeń odtwarzających dŸwięki i dla systemów wielokanałowych, a do tego oferowane są w przystępnej cenie. Nowe rozmieszczenie działających niezwykle płynnie przetworników Uni-Q w połączeniu z nowym przetwornikiem basów oraz wieloma wyrafinowanymi ulepszeniami sprawia, że odtwarzane dŸwięki zachwycają swoją głębią, nie odbiegając pod względem przestrzenności i precyzji od legendarnych głośników KEF z serii Reference.

Nowy przetwornik Uni-Q MF/HF to prawdziwy majstersztyk. Dzięki wzmocnionemu aluminium/magnezem stożkowi oraz technologii Z-Flex firmy KEF umożliwiającej płaskie i miękkie przejście do obudowy, reakcja w zakresie częstotliwości średnich jest bardzo szybka, a dŸwięki niezwykle czyste. Walory te wspiera także stabilne, odlewane techniką ciśnieniową, aluminiowe zawieszenie, nieprzekazujące obudowie zjawiska rezonansu. W akustycznym centrum stożka średniotonowego znajduje się unowocześniony, wentylowany głośnik wysokotonowy, charakteryzujący się tak jak głośniki z serii Blade niezwykle dużą mocą. Duże magnesy neodymowe i niezwykle twarda, zoptymalizowana komputerowo kopuła gwarantują doskonałe odwzorowanie dŸwięków w całym zakresie. Tony wysokie urzekają nienaganną doskonałością i właściwościami charakterystycznymi dla punktowego Ÿródła dŸwięku Uni-Q. Technologia Tangerine Waveguide firmy KEF wspomaga tablicę przetworników Uni-Q rozszerzając rozpraszanie wysokich częstotliwości i wypełniając pomieszczenie orzeŸwiającym i naturalnym polem dŸwiękowym. Dzięki odpowiedniej konfiguracji przetworników możliwe jest odtwarzanie partii wokalnych z niepowtarzalną precyzją i czystością.

Równie imponujący jest także nowy przetwornik basów. Połączenie masywnej, wentylowanej konstrukcji magnesów i dużej, bardzo lekkiej, aluminiowej cewki napędza lekki, usztywniony stożek hybrydowy, który oddaje czyste i głębokie niekompresowane basy z niezwykłą dynamiką i mocą.

Obudowa (dostępna w klasycznej czerni z wysokim połyskiem lub z wykończeniem z prawdziwego drewna palisandru lub orzecha włoskiego) każdego głośnika jest dowodem przewodnictwa technologicznego firmy KEF. Opracowane komputerowo zwrotnice umożliwiają optymalne dostrojenie. Prasowane warstwowo panele tłumiące drgania zapobiegają wibracjom obudowy wywoływanym przez dŸwięki średnie i niskie. Nawet przepływ powietrza przez otwory bassreflex został zaprojektowany i zoptymalizowany komputerowo, tak aby zagwarantować doznania akustyczne o doskonałej dynamice.

Dziewięcioczęściowa seria R zawierająca trzy ponadczasowe i atrakcyjne głośniki wolnostojące, dwa głośniki półkowe, dwa kanały centralne, głośnik dipolowy typu surround oraz odpowiedni subwoofer stanowi decydujący krok naprzód, umożliwiający prawdziwe delektowanie się muzyką i filmem. Dzięki połączeniu technologii high-end firmy KEF zastosowanej w głośnikach typu Blade oraz klasycznej, eleganckiej formy, miłośnicy audiofilskich wrażeń są niezwykle blisko oryginalnego brzmienia, którego urok pozostaje nienaruszony i reprodukowany jest z wielką precyzją, przestrzennością i szczegółowością. Dla każdego, kto pasjonuje się prawdziwą jakością brzmienia i nie godzi się w tej kwestii na kompromisy, seria R będzie idealnym rozwiązaniem o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości.

 

R400b
Opis Subwoofer aktywny
(obudowa zamknięta)
Jednostki głośnikowe Bass:
LF: 2 x 225mm (9in.)
Zakres częstotliowści (-6dB) 26Hz - 140Hz
Pasmo przenoszenia (?3dB) 111dB
Wzmacniacz 2 x 250W (500W)

Wbudowany wzmacniacz Class-D
Filtr dolnoprzepustowy
(regulowany)
40Hz - 140Hz, 4th-order
Niskoprądowe wejścia sygnałowe RCA phono sockets
Objętość wewnętrzna 22 litres
Zasilanie 100V - 120V / 220V - 240V

~ 50 / 60Hz
Pobór mocy 600VA
Waga 21.5kg (47.4lbs.)
Wymiary(W x S x G)
(z maskownicą, podstawą i kolcami)
365 x 330 x 351 mm
(14.4 x 13 x 13.8 in
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: