Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
JBL REFLECT MINI lekkie, douszne słuchawki sportowe.
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Polecamy
JBL REFLECT MINI lekkie, douszne słuchawki sportowe.

JBL REFLECT MINI lekkie, douszne słuchawki sportowe.

ID produktu 4572
Producent JBL
Kategoria Słuchawki » Douszne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 249 zł
oblicz rate

Najnowsze słuchawki marki JBL.

 

JBL REFLECT MINI

 

Dynamiczny dźwięk, który motywuje w czasie treningów. A do tego konstrukcja gwarantująca niewypadanie.
Lekka forma tych słuchawek oraz świetne brzmienie to atuty ważne w słuchawkach sportowych. Jednak przede wszystkim dla sportowców istotny jest fakt, że nie wypadają z uszu! Wśród dodatkowych cech warto wymienić odporność na pot oraz odblaskowy design. 
Legendarne brzmienie JBL dostarczane jest dzięki najwyższej klasy przetwornikom dynamicznym 5,8 mm, które aktywnie współpracują z użytkownikiem podczas treningów bez względu na to jak długo on trwa! 
JBL Reflect Mini to propozycja najmniejszych i superlekkich słuchawek sportowych marki JBL. Ich wielkość spowoduje, że użytkownik zapomni o tym, że ma je w uszach. Wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, dostosowujący się kabel (Y-Split) oraz wyprofilowany pod kątem wtyk JBL Reflect Mini są idealnym partnerem treningów. Jako jedne z najlżejszych słuchawek JBL zapewniają wielogodzinny komfort użytkowania w czasie wszelkiego rodzaju aktywności sportowych. Całość dopełnia najwyższej klasy brzmienie JBL, które motywuje w czasie podejmowanych wyzwań. Dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (czerwone, zielone, niebieskie, czarne).

 

► przetworniki dynamiczne 5,8mm,
► pasmo przenoszenia 10Hz - 20kHz,
► wtyk jack 3,5mm

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: