Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
IFI Audio iEMatch
IFI Audio iEMatch

IFI Audio iEMatch

ID produktu
5624
Producent
IFI Audio
Kategoria
Cena za
szt.
Dostępność
1 szt.
Cena: 249 zł oblicz rate
Opis:

IFI Audio

iEMatch

 

iEMatch jest rozwiązaniem zmory słuchania na słuchawkach, usuwa syczenie i poprawia dynamikę. Większość słuchawek jest zbyt głośna nawet w połowie skali głośności co powoduje pogorszenie przyjemności ze słuchania. Coś takiego nie zdarzy się, jeśli mamy iEMatch w drodze sygnału.

iEMatch należy zastosować wtedy, kiedy słuchawki są albo zbyt głośne, albo pojawia się nadmierne syczenie. iEMatch poprawia przyjemność ze słuchania muzyki z każdego źródła, czy to smartfon, czy samolotowy system rozrywki czy wreszcie wzmacniacz słuchawkowy. Poprawa następuje poprzez:

  1. Zdecydowaną redukcję szumów tła

  2. Bardziej otwartą i przejrzystą dynamikę

  3. Zwiększenie użytecznego zakresu regulacji głośności.

Rozwiązanie? Podłącz iEMatch między słuchawki a wzmacniacz. Ustaw na wysoką lub ultra-wysoką czułość i ciesz się muzyką.

 

Z iEMatch AMR/iFi chciałoby zaproponować nowy standard dla połączenia zbalansowanego albo single-ended. To zbalansowana wtyczka mini-jack TRRS-Balanced.

Jest tylko jedna opcja, która ma sens, w kontekście zdrowego rozsądku. Wtyk mini-jack 3,5 mm TRRS jest często używany w smartfonach, a zarówno wtyczki jak i gniazdka są łatwo dostępne. Mając cztery pola połączenia, tak jak czteropinowy XLR, jest idealny dla słuchawek zbalansowanych.

Słuchawki mogłyby być wyposażone we wtyki TRRS i wyłączniki przełączający między trybem niezbalansowanym (nawet z mikrofonem) do bezpośredniego połączenia ze smartfonem, a trybem zbalansowanym, używanym przy dostępności odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego, DACa czy odtwarzacza cyfrowego.

 

System zbalansowany TRRS zaproponowany przez iFi korzysta z wtyków TRRS i oferuje albo połączenie zbalansowane albo single ended.

W iEMatch oba użyte konektory to TRRS i urządzenie jest w pełni zbalansowane, tak więc można skorzystać z opcji zbalansowanej w odpowiednio dostosowanych słuchawkach.

Jeśli podłączone słuchawki są niezbalansowane (single-ended) bez mikrofonu, to iEMatch automatycznie przełącza się w tryb niezbalansowany. Jeśli zaś korzysta się ze źródła niezbalansowanego z łączem mikrofonowym lub słuchawek niezbalansowanych z mikrofonem, to wystarczy przełączyć przełącznik TRRS-Balanced w pozycję SE, przełączając iEMatch w tryb single-

 

 

Dane techniczne:

Ustawienie czułości Ultra (-24dB) i wysokie (-12dB)

TRRS-Balanced® pozwala na pracę w trybie zbalansowanym i single ended

Okablowanie ze srebra i miedzi 6N silver/copper

Obudowa ze stopu aluminiowo-magnezowego FINAL 6063-T5

Płytka drukowana ze złotymi ścieżkami i audiofilskimi komponentami (np. rezystorami metalizowanymi)

Pozłacane konektory 3,5 mm żeński i męski

Impedancja wejściowa >16 Om

Impedancja wyjściowa < 2,5 Om (wysoka czułość)

Kompatybilna impedancja słuchawek: 16 do 600 Om, minimalnie 12,5 Om

Waga: 12.2g

Długość całkowita : 116mm

 

Zobacz inne:
Netatmo WEATHER STATION
Netatmo WEATHER STATION
Cena: 749 zł
Netatmo weather station rain gauge
Netatmo weather station rain gauge
Cena: 299 zł
Netatmo THERMOSTAT
Netatmo THERMOSTAT
Cena: 800 zł
Netatmo JUNE
Netatmo JUNE
Cena: 449 zł
Harman Kardon The Bridge III
Harman Kardon The Bridge III
Cena: 249 zł