MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio iEMatch

IFI Audio iEMatch

ID produktu 5624
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 259 zł
oblicz rate

IFI Audio

iEMatch

 

iEMatch jest rozwiązaniem zmory słuchania na słuchawkach, usuwa syczenie i poprawia dynamikę. Większość słuchawek jest zbyt głośna nawet w połowie skali głośności co powoduje pogorszenie przyjemności ze słuchania. Coś takiego nie zdarzy się, jeśli mamy iEMatch w drodze sygnału.

iEMatch należy zastosować wtedy, kiedy słuchawki są albo zbyt głośne, albo pojawia się nadmierne syczenie. iEMatch poprawia przyjemność ze słuchania muzyki z każdego źródła, czy to smartfon, czy samolotowy system rozrywki czy wreszcie wzmacniacz słuchawkowy. Poprawa następuje poprzez:

  1. Zdecydowaną redukcję szumów tła

  2. Bardziej otwartą i przejrzystą dynamikę

  3. Zwiększenie użytecznego zakresu regulacji głośności.

Rozwiązanie? Podłącz iEMatch między słuchawki a wzmacniacz. Ustaw na wysoką lub ultra-wysoką czułość i ciesz się muzyką.

 

Z iEMatch AMR/iFi chciałoby zaproponować nowy standard dla połączenia zbalansowanego albo single-ended. To zbalansowana wtyczka mini-jack TRRS-Balanced.

Jest tylko jedna opcja, która ma sens, w kontekście zdrowego rozsądku. Wtyk mini-jack 3,5 mm TRRS jest często używany w smartfonach, a zarówno wtyczki jak i gniazdka są łatwo dostępne. Mając cztery pola połączenia, tak jak czteropinowy XLR, jest idealny dla słuchawek zbalansowanych.

Słuchawki mogłyby być wyposażone we wtyki TRRS i wyłączniki przełączający między trybem niezbalansowanym (nawet z mikrofonem) do bezpośredniego połączenia ze smartfonem, a trybem zbalansowanym, używanym przy dostępności odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego, DACa czy odtwarzacza cyfrowego.

 

System zbalansowany TRRS zaproponowany przez iFi korzysta z wtyków TRRS i oferuje albo połączenie zbalansowane albo single ended.

W iEMatch oba użyte konektory to TRRS i urządzenie jest w pełni zbalansowane, tak więc można skorzystać z opcji zbalansowanej w odpowiednio dostosowanych słuchawkach.

Jeśli podłączone słuchawki są niezbalansowane (single-ended) bez mikrofonu, to iEMatch automatycznie przełącza się w tryb niezbalansowany. Jeśli zaś korzysta się ze źródła niezbalansowanego z łączem mikrofonowym lub słuchawek niezbalansowanych z mikrofonem, to wystarczy przełączyć przełącznik TRRS-Balanced w pozycję SE, przełączając iEMatch w tryb single-

 

 

Dane techniczne:

Ustawienie czułości Ultra (-24dB) i wysokie (-12dB)

TRRS-Balanced® pozwala na pracę w trybie zbalansowanym i single ended

Okablowanie ze srebra i miedzi 6N silver/copper

Obudowa ze stopu aluminiowo-magnezowego FINAL 6063-T5

Płytka drukowana ze złotymi ścieżkami i audiofilskimi komponentami (np. rezystorami metalizowanymi)

Pozłacane konektory 3,5 mm żeński i męski

Impedancja wejściowa >16 Om

Impedancja wyjściowa < 2,5 Om (wysoka czułość)

Kompatybilna impedancja słuchawek: 16 do 600 Om, minimalnie 12,5 Om

Waga: 12.2g

Długość całkowita : 116mm

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: