MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
IFI Audio Groundhog zestaw uziemiający

IFI Audio Groundhog zestaw uziemiający

ID produktu 5627
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria » Kable i przewody
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 219 zł
oblicz rate

IFI Audio

 

Groundhog zestaw uziemiający.

 

 

Czy kiedy dotykasz swojego urządzenia, to słyszysz wzrastający poziom szumów albo brumienia w tle? W większości przypadków jest to spowodowane brakiem podłączonego uziemienia albo prawidłowej masy, które osłaniają Twój system przed różnego typu interferencjami sieciowymi i odsyłają je z dala od niego.

 

Europejska dyrektywa dotycząca kompatybilności urządzeń elektromagnetycznej nakazuje określony sposób projektowania urządzeń z zasilanie w układzie AC. Legislatywa ta bierze również pod uwagę branżę audio, co niestety niesie ze sobą negatywne skutki, jak chociażby pojawiający się w głośnikach i słuchawkach nieprzyjemny świst lub buczenie, zwłaszcza w systemach:

w których występuje chociaż jedno urządzenie zasilane prądem przemiennym (AC), albo posiadające zewnętrzny zasilacz wtyczkowy, który nie ma żadnego uziemienia
w którym występują przynajmniej dwa urządzenia AC, co powoduje wytworzenie się pętli masy
 
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki Specyfikacja techniczna, aby osobiście zdiagnozować ewentualny brak uziemienia i odkryć, jak może temu zapobiec użycie Groundhoga.

 

 

Efektem dołączenia Groundhog’a do systemu jest przywrócenie uziemienia/masy, a co a tym idzie podniesienie rozdzielczości przekazu, wypełnienie średnicy, zwarcie basu i poprawa naturalności brzmienia.

 

Mówiąc prościej, doznania odsłuchowe będą zdecydowanie bogatsze. Nigdy więcej drażniącego brumienia i brzęczenia.

  Proszę odwiedzić zakładkę Specyfikacja techniczna, celem zapoznania z naszym prostym poradnikiem, który umożliwia samodzielne zdiagnozowanie własnego systemu. Dzięki temu będzie mogli się dowiedzieć, czy i jak Groundhog może Wam pomóc.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: