MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
IFI Audio Groundhog zestaw uziemiający

IFI Audio Groundhog zestaw uziemiający

ID produktu 5627
Producent IFI Audio
Kategoria Akcesoria » Kable i przewody
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 259 zł
oblicz rate

IFI Audio

 

Groundhog zestaw uziemiający.

 

 

Czy kiedy dotykasz swojego urządzenia, to słyszysz wzrastający poziom szumów albo brumienia w tle? W większości przypadków jest to spowodowane brakiem podłączonego uziemienia albo prawidłowej masy, które osłaniają Twój system przed różnego typu interferencjami sieciowymi i odsyłają je z dala od niego.

 

Europejska dyrektywa dotycząca kompatybilności urządzeń elektromagnetycznej nakazuje określony sposób projektowania urządzeń z zasilanie w układzie AC. Legislatywa ta bierze również pod uwagę branżę audio, co niestety niesie ze sobą negatywne skutki, jak chociażby pojawiający się w głośnikach i słuchawkach nieprzyjemny świst lub buczenie, zwłaszcza w systemach:

w których występuje chociaż jedno urządzenie zasilane prądem przemiennym (AC), albo posiadające zewnętrzny zasilacz wtyczkowy, który nie ma żadnego uziemienia
w którym występują przynajmniej dwa urządzenia AC, co powoduje wytworzenie się pętli masy
 
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki Specyfikacja techniczna, aby osobiście zdiagnozować ewentualny brak uziemienia i odkryć, jak może temu zapobiec użycie Groundhoga.

 

 

Efektem dołączenia Groundhog’a do systemu jest przywrócenie uziemienia/masy, a co a tym idzie podniesienie rozdzielczości przekazu, wypełnienie średnicy, zwarcie basu i poprawa naturalności brzmienia.

 

Mówiąc prościej, doznania odsłuchowe będą zdecydowanie bogatsze. Nigdy więcej drażniącego brumienia i brzęczenia.

  Proszę odwiedzić zakładkę Specyfikacja techniczna, celem zapoznania z naszym prostym poradnikiem, który umożliwia samodzielne zdiagnozowanie własnego systemu. Dzięki temu będzie mogli się dowiedzieć, czy i jak Groundhog może Wam pomóc.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: