MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Hegel HD12 32bit DAC DSD PRE

Hegel HD12 32bit DAC DSD PRE

ID produktu 5974
Producent Hegel
Kategoria Stereo » Przetworniki DAC
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 5690 zł
oblicz rate

HEGEL HD12

32 bitowy DAC DSD z przedwzmacniaczem.

 

 

Przedstawiamy nową generację przetworników cyfrowo-analogowych Hegla. HD12 zawiera zestaw nowej funkcjonalności i poprawiony dźwięk.
Po pierwsze, zupełnie nowy interfejs USB pozwala na stosowanie wszystkich powszechnych częstotliwości próbkowania aż do 24 bitów 192 kHz. Nowy interfejs pozwala również na natywne odtwarzanie plików DSD bez konieczności wcześniejszej konwersji do PCM. Ponadto HD12 ma taką samą jakość dwóch wejść optycznych i jednego koaksjalnego.

Uniwersalność – z HD12 można podrasować niemal każdy system do standardów Hegla. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości wyjście słuchawkowe, standardowe wyjście RCA oraz prawdziwie zbalansowane wyjścia XLR. To oznacza, że można go podłączyć do każdego amplitunera/wzmacniacza i/lub subwoofera. Wbudowana regulacja głośności pozwala na bezpośrednie podłączenie do aktywnych kolumn lub wzmacniacza mocy. High-End dla ludzi.

Brzmienie – nowe badania w zakresie domeny cyfrowej pozwoliły na osiągnięcie ekstremalnie niskich poziomów jittera. W szczególności poprawa została osiągnięta w zakresie „falbankowania”, zniekształcenia, które powoduje zaburzenia czasowości i precyzji dźwięku. Słychać to doskonale przy bębnach i w dynamicznych fragmentach muzyki. Kolejna duża poprawa nastąpiła w zakresie części analogowej konwersji cyfrowo-analogowej. Mówimy o poziomie szumów rzędu -145 dB. To oznacza, że HD12 pokazuje o wiele więcej detali, które wciągają w muzykę.

Mówiąc krótko, jest to znacząca poprawa i wyjątkowy przetwornik.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: