MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Heel H4SE końcówka mocy

Heel H4SE końcówka mocy

ID produktu 5978
Producent Hegel
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 37490 zł
oblicz rate

Hegel H4se

Końcówka mocy

 

H4SE to ulepszona wersja H4A mk2. H4A mk2 był z wielu względów kamieniem milowym wśród wzmacniaczy Hegla, ale opracowanie końcówki mocy H20 pokazało duży potencjał poprawy.

H4SE otrzymał wiele technologii opracowanych dla H20, włączając w to technologię Hegel Next-Gen dla stopni wejściowych. W porównaniu do poprzedników ma dzięki temu gładszy, a przy tym bardziej rytmiczny dźwięk.

Każdy kanał H4ASE jest podzielony w kompletnie niezależne stopnie wzmocnienia napięciowego i prądowego. Rezultatem takiej konstrukcji jest lepsza dynamika, lepsze pozycjonowanie instrumentów i szersza baza dźwiękowa.

Redukcja zniekształceń dynamicznych w całym paśmie akustycznym, wraz z całkowitą eliminacją „dźwięku tranzystorowego” sprawiają, że dźwięk H4SE jest gładki i przejrzysty bez utraty żadnych detali.

Za solidnym panelem czołowym H4SE ma wyjątkowe rezerwy prądowe i jest w stanie zasilić wszystkie znane systemy głośnikowe. H4SE może dostarczyć ponad 200A prądu.

Wzmacniacz H4SE jest konstrukcją dual mono, gdzie zastosowano opatentowane technologie Hegla w stopniach wzmacniających. Stopnie wyjściowe mają zintegrowane stopnie audio oraz zasilające, co pozwala im na uzyskanie niewiarygodnie dużej dynamiki. H4SE korzysta z modułów Hegel SoundEngine (Silnik Dźwięku) w układach audio. Ten wzmacniacz mocy jest bardzo dynamiczny i napędzi głośniki z niskim i mocnym basem oraz bardzo wysoką rozdzielczością, gładką średnicą i detaliczną sceną muzyczną.

H4SE może zostać podłączony do zbalansowanych i niezbalansowanych przedwzmacniaczy za pomocą łącza XLR lub RCA.

Wyjścia głośnikowe to dwie pary solidnych, pozłacanych terminali głośnikowych dla obu kanałów.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: