MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Denon AVR-X6400H amplituner kinowy Wysyłka gratis!

Denon AVR-X6400H amplituner kinowy Wysyłka gratis!

ID produktu 5783
Producent Denon
Kategoria Kino domowe » Amplitunery kino
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 8995 zł
10995 zł
oblicz rate

Denon AVR-X6400H

 

Amplituner kinowy 11.2

 

 

 

Promocja HEOS!!

 

10% cashback na zakup kolejnego produktu z serii HEOS!

 

Promocja obejmuje zakupy dokonane w Listopadzie i grudniu.

 

 

 

Więcej informacji pod adresem:

 

http://www.denon.eu/cashback/PL.html 


 

AVR-X6400H, wyposażony w 11 kanałów wzmacniacza, z których każdy dostarcza moc na poziomie 205 W, umożliwia bezpośrednią konfigurację 7.1.4. Ponadto, w prostszych systemach nagłośnienia surround można zastosować podwójne wzmocnienie w konfiguracji 5.1, dzięki czemu każdy głośnik sterowany jest przez dwa kanały wzmacniające co gwarantuje większą przejrzystość dźwięku.

 

Osiem wejść HDMI, w tym jedno dogodnie umieszczone na panelu przednim, obsługuje sekcję wideo wspierającą technologię Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling, umożliwiając podłączenie wszystkich najnowszych urządzeń, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dekodery strumieniowe. Sekcja wideo jest nawet przystosowana do pracy w trybie Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma) i posiada zaawansowany procesor wideo umożliwiający upscalling istniejących już treści niższej rozdzielczości do pełnego 4K, wraz z analogową konwersją sygnału HDMI i skalowaniem Full Rate 4K. Obydwa amplitunery zostały wyposażone w trzy wyjścia HDMI, umożliwiając przesyłanie dźwięku i obrazu z jednego źródła do drugiej strefy przez HDMI, a jednocześnie na przesyłanie sygnału z drugiego źródła do dwóch głównych monitorów - na przykład telewizora i projektora w głównym pomieszczeniu.

 

Dla zapewnienia kompatybilności z najnowszymi standardami, poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enhanced Audio Return Channel), umożliwiająca obsługę formatów audio 3D za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI z aplikacji telewizyjnych.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: