MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Cambridge Audio Aero 9 subwoofer

Cambridge Audio Aero 9 subwoofer

ID produktu 3665
Producent Cambridge Audio
Kategoria Kolumny i Głośniki » Subwoofery
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 2190 zł
oblicz rate

Subwoofer, który sprawia, że muzyka i filmy dudnią

Subwoofer zaprojektowano specjalnie tak, aby błyszczał obok reszty napędzanych przetwornikami BMR głośników serii Aero.

Innowacyjna seria Aero łączy technologię BMR z konwencjonalnymi przetwornikami stożkowymi. W wyniku tego punkt podziału między głośnikiem wysoko- i niskotonowym został przesunięty z typowej częstotliwości 3 kHz (gdzie słuchacz będzie czuły na zniekształcenia lub różnice między źródłami) na częstotliwość 250 Hz w celu uzyskania fantastycznie czystego, naturalnego i spójnego dźwięku.

Pozwala to pozostałym przetwornikom oraz subwooferowi Aero 9 skupić się częstotliwościach najniższych, do czego zostały starannie zaprojektowane jako uzupełnienie oszałamiającego dźwięku BMR. 

W wyniku tego Aero 9 zapewnia wierne i mocne basy, działające w doskonałej kinowej harmonii z pozostałymi głośnikami Aero.

Specjalnie zaprojektowane głośniki basowe – subwoofer Aero 9 został specjalnie zaprojektowany, aby stanowić uzupełnienie przetworników BMR, używanych w pozostałej serii głośników Aero dla zakresu wyższych częstotliwości i koncentrować się wyłącznie na niższych częstotliwościach, znacznie poniżej częstotliwości granicznej 250 Hz, stosowanej w przetwornikach BMR.

Moc 500 W – Aero 9 posiada wysoko wydajny wzmacniacz klasy D o mocy 500 W, zasilający 10-calowy przetwornik subwoofera z czołowym systemem Bass-reflex oraz 10-calowy przetwornik ABR z dolnym systemem Bass-reflex, pokrywające pasmo od 21 – 200 Hz.

Specjalna konstrukcja – obudowy Aero nie zostały zaprojektowane tylko tak, aby wyglądały klasycznie, dyskretnie i elegancko, ale użyto również technik CAD i zastosowano specjalne usztywnienia w celu zredukowania zniekształceń i maksymalizowania jakości dźwięku.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: