Salon Bose Katowice
tel. (32) 256-03-40
tel. 533-257-199
Home > O nas > Instalacje AV > Odstąpienie od umowy > Regulamin > Galeria > Konfigurator Pioneer > Kontakt i dojazd > Raty
Facebook
Wirtualny spacer
po naszym salonie

Zobacz teraz
Sprzedaję na allegro
Allegro
Partnerzy
Technics Katowice BOSE Katowice
raty
Cambridge Audio Aero 9 subwoofer
Cambridge Audio Aero 9 subwoofer

Cambridge Audio Aero 9 subwoofer

ID produktu
3665
Producent
Cambridge Audio
Kategoria
Cena za
szt.
Dostępność
1 szt.
Cena: 2190 zł oblicz rate
Opis:

Subwoofer, który sprawia, że muzyka i filmy dudnią

Subwoofer zaprojektowano specjalnie tak, aby błyszczał obok reszty napędzanych przetwornikami BMR głośników serii Aero.

Innowacyjna seria Aero łączy technologię BMR z konwencjonalnymi przetwornikami stożkowymi. W wyniku tego punkt podziału między głośnikiem wysoko- i niskotonowym został przesunięty z typowej częstotliwości 3 kHz (gdzie słuchacz będzie czuły na zniekształcenia lub różnice między źródłami) na częstotliwość 250 Hz w celu uzyskania fantastycznie czystego, naturalnego i spójnego dźwięku.

Pozwala to pozostałym przetwornikom oraz subwooferowi Aero 9 skupić się częstotliwościach najniższych, do czego zostały starannie zaprojektowane jako uzupełnienie oszałamiającego dźwięku BMR. 

W wyniku tego Aero 9 zapewnia wierne i mocne basy, działające w doskonałej kinowej harmonii z pozostałymi głośnikami Aero.

Specjalnie zaprojektowane głośniki basowe – subwoofer Aero 9 został specjalnie zaprojektowany, aby stanowić uzupełnienie przetworników BMR, używanych w pozostałej serii głośników Aero dla zakresu wyższych częstotliwości i koncentrować się wyłącznie na niższych częstotliwościach, znacznie poniżej częstotliwości granicznej 250 Hz, stosowanej w przetwornikach BMR.

Moc 500 W – Aero 9 posiada wysoko wydajny wzmacniacz klasy D o mocy 500 W, zasilający 10-calowy przetwornik subwoofera z czołowym systemem Bass-reflex oraz 10-calowy przetwornik ABR z dolnym systemem Bass-reflex, pokrywające pasmo od 21 – 200 Hz.

Specjalna konstrukcja – obudowy Aero nie zostały zaprojektowane tylko tak, aby wyglądały klasycznie, dyskretnie i elegancko, ale użyto również technik CAD i zastosowano specjalne usztywnienia w celu zredukowania zniekształceń i maksymalizowania jakości dźwięku.

Zobacz inne:
Kef T2
Kef T2
Cena: 2649 zł
Monitor Audio R370HD
Monitor Audio R370HD
Cena: 3190 zł
Monitor Audio APEX AW-12
Monitor Audio APEX AW-12
Cena: 5390 zł
KEF R400b
KEF R400b
Cena: 5510 zł
DALI Sub E-12 F white  Zadzwoń po lepszą cenę
DALI Sub E-12 F white Zadzwoń po lepszą cenę
Cena: 2999 zł