Notice: Undefined index: sid in /inc/session.php on line 31
Bose Computer MusicMonitor Wysyłka gratis!
MENU
Bose Infolinia (32) 256-03-40
Interesuje Cię tematyka audio-video? Chcesz realizować swoją pasję? Studio Hi-Fi poszukuje pracownika ! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. 32 256 03 40 lub 533 257 199
raty
przelewy24
Bose Computer MusicMonitor Wysyłka gratis!

Bose Computer MusicMonitor Wysyłka gratis!

ID produktu 2758
Producent Bose
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki komputerowe
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 1399 zł
oblicz rate

Bose® Computer MusicMonitor®

  • Opatentowane technologie zapewniają wysokiej jakości dźwięk nawet z niewielkich głośników
  • System idealny do laptopów, komputerów PC i innych przenośnych źródeł dźwięku
  • Elegancka obudowa pokryta szczotkowanym aluminium pasuje doskonale do każdego miejsca pracy
  • Prawy głośnik wyposażony w regulator głośności i włącznik zasilania. Można również użyć poręcznego pilota

Nasz najmniejszy, dwuelementowy system głośników komputerowych zapewnia dźwięk o wiele lepszy, niż wskazywałby na to rozmiar. System Computer MusicMonitor® jest polecany, jeśli laptop lub komputer PC jest głównym źródłem rozrywki, a użytkownikowi zależy na jakości dźwięku i eleganckim, ale nierzucającym się w oczy systemie.

Computer MusicMonitor® zapewnia wysokiej jakości dźwięk z komputera z głębokimi niskimi tonami, którego zwykle można spodziewać się po większych głośnikach lub systemie składającym się z trzech elementów, w tym modułu basowego. Jest to alternatywa dla ludzi poważnie podchodzących do jakości dźwięku, którzy wolą niewielkie rozwiązanie dwuelementowe oferujące wyjątkową jakość i prostotę.

Taka doskonała jakość dźwięku wynika z zastosowania innowacyjnej technologii wzmacniacza Bose® połączonej z opatentowaną konstrukcją akustyczną, wysoko wydajnymi głośnikami neodymowymi i funkcją przetwarzania sygnału cyfrowego Bose®. Wszystko to sprawia, że głośniki Computer MusicMonitor® generują dźwięk, jakiego nie można uzyskać z żadnych innych głośników tej wielkości. Warto to sprawdzić osobiście.

Dobrze zaprojektowany i łatwy w obsłudze

W ramach eleganckiego systemu zapewnia pełnię brzmienia i szczegółowość, której nie było wcześniej słychać w ulubionych utworach, programach radiowych itp. Jego dyskretna konstrukcja zajmuje mało miejsca i doskonale pasuje do niemal każdego biurka lub stanowiska roboczego z komputerem. Opcjonalny pokrowiec ułatwia przenoszenie.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: