MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Beyerdynamic T5p Słuchawki audiofilskie

Beyerdynamic T5p Słuchawki audiofilskie

ID produktu 4669
Producent Beyerdynamic
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 3899 zł
oblicz rate

Beyerdynamic T5p

 

Słuchawki audiofilskie do sprzętów przenośnych.

 

Wysokiej jakości słuchawki wykorzystujące technologię Tesla, która zapewnia dwukrotnie większy poziom głośności oraz większą rezerwę zachowaną dla dynamiki. Zapewniają wspaniały dźwięk już od pierwszej chwili.Słuchawki wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, co zapewnia  wysoki komfort użytkowania.Słuchawki zostały zaprojektowane i wykonane w niemieckiej fabryce.Przeznaczone są do współpracy z wysokiej jakości urządzeniami przenośnymi.W zestawie dołączony jest elegancki futerał, do przechowywania słuchawek.

 Przetwornik Tesla Technology

Słuchawki firmy beyerdynamic wykorzystujące rozwiązania Tesla Technology oparte są o neodymowe pierścienie (magnesy), tworząc bardzo silne pole magnetyczne wewnątrz przetwornika >1,2 Tesla (jednostka miary pola magnetycznego). W standardowych słuchawkach pole magnetyczne wynosi <0,65 Tesla.
Ponieważ osiągnięto tak mocne pole magnetyczne cewka w słuchawkach Tesla Technology jest kompaktowych rozmiarów, mimo to pozostaje bardzo wydajna.Membrany wykonane są z trzech warstw kompozytu I zapewniają doskonałe pasmo przenoszenia a w połączeniu z silnym magnesem zapewniają dźwięk przejrzysty i bez zniekształceń.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: