MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Technics Ottava S SC-C50 1 szara | Dostępne od ręki!

Technics Ottava S SC-C50 1 szara | Dostępne od ręki!

ID produktu 6137
Producent Technics
Kategoria Technics Sklep
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 3398 zł
oblicz rate

Technics Ottava S

Sc-c50

 

Pomimo kompaktowych rozmiarów Ottava Sc-c50 oferuje technologie reprodukcji dźwięku gwarantujące klarowne brzmienie na niebywale szerokiej scenie.

 

 

4 mechanizmy JENO

Cztery mechanizmy JENO zapewniają optymalną wydajność z doskonałym obrazowaniem dźwięku dzięki dopasowaniu subwoofera oraz głośników średniozakresowych i wysokotonowych. Pozwala to uzyskać perfekcyjne dostrojenie oraz optymalizację przestrzeni dźwiękowych w celu dostosowania do poszczególnych środowisk odsłuchu przy użyciu technologii Space Tune.

LAPC

LAPC to oryginalna adaptacyjna technologia obciążenia głośników Technics. Umożliwia ona pomiar charakterystyki fazowej amplitudy częstotliwości wzmacniacza z głośnikami podłączonymi do jednostki, a także wykonanie cyfrowego przetwarzania sygnału, aby zapewnić idealną odpowiedź impulsową. Parametry zoptymalizowane pod kątem charakterystyki obciążenia głośników o niskiej częstotliwości i wysokiej częstotliwości są już wstępnie ustawione w obwodzie obliczeniowym LAPC jednostki, aby osiągnąć idealną charakterystykę częstotliwościową i fazową w całym zakresie częstotliwości.

 

Space Tune™

 

Aby system OTTAVA™ S SC-C50 mógł dostarczać doskonały dźwięk w każdym pomieszczeniu i w każdej pozycji odsłuchowej, technologia Space Tune optymalizuje środowisko odsłuchu pod kątem przestrzeni dźwiękowej.
Ponadto oferuje 3 wstępnie ustawione tryby dostosowane do pozycji montażu. Mikrofon wbudowany w jednostkę główną włącza funkcję Auto do optymalizacji dźwięku. Możliwe jest także użycie urządzenia z systemem iOS do mierzenia i kompensacji pasma przenoszenia z większą precyzją. Wszystko to pozwala użytkownikowi cieszyć się wyższą jakością dźwięku niezależnie od umiejscowienia urządzenia.

Pełna zgodność

Oprócz odtwarzania z urządzeń USB oraz wejścia analogowego/optycznego, system OTTAVA™ S SC-C50 obsługuje następujące technologie i funkcje: Bluetooth, AirPlay, wbudowana obsługa Chromecast, Spotify, Tidal, Deezer, radio internetowe i odtwarzanie przez sieć, co umożliwia wygodne odtwarzanie wielu różnych źródeł muzycznych przy użyciu jednego urządzenia. Zaawansowane opcje łączności obejmują także obsługę wielu pomieszczeń, parowanie bluetooth, sieć Wi-Fi, a także aplikacje sterujące do systemów iOS i Android. Po kolejnej aktualizacji orpogramowanie pojawi się możłiwośc para gosników w zestaw stereofoniczny

Kompaktowa obudowa z szeroką sceną dźwiękową

Konstrukcja w kształcie łuku zawiera 3 głośniki średniozakresowe, 3 głośniki wysokotonowe i 1 subwoofer. Umieszczone pod kątem głośniki lewy i prawy oraz głośnik środkowy zapewniają bogate obrazowanie stereo i wyraźne wokale. „Tuba z kontrolą kierunkowości” eliminuje wzajemne interferencje głośników w celu osiągnięcia szerokiej kierunkowości, natomiast współosiowe głośniki średniozakresowe i wysokotonowe zapewniają kierunkowość pionową z mniejszymi zakłóceniami częstotliwości pomimo niewielkiej konstrukcji.

 

Naprawdę potężna architektura

Trzy głośniki wysokotonowe o średnicy 1,6 cm emitują wysokiej jakości dźwięk do 50 kHz. Głośniki te zostały połączone ze skierowanym do przodu subwooferem 12 cm z długim skokiem membrany i prostym, długim portem o dużej średnicy. Łącznie 7 głośników w sztywnej konstrukcji wzmocnionej włóknem szklanym emituje mocne brzmienie z 3.1-kanałowego wzmacniacza.

Układ obwodów zasilania podwójnego

 

Zwykłe zasilacze wykorzystują jeden transformator do zasilania wzmacniacza i układów cyfrowych, a więc jeśli dochodzi do jakiegoś wahania obciążenia lub jeśli występują zakłócenia w obwodzie, wpływa to na inne obwody, co prowadzi do pogorszenia jakości dźwięku. Ten system zasilania obejmuje niezależnie zainstalowane obwody zasilania z trybem przełączania dla wzmacniacza i pozostałych obwodów, co eliminuje wzajemne zakłócenia, tym samym ograniczając pogorszenie się jakości dźwięku spowodowane szumami lub wahaniami zasilania. Ponadto układ z dedykowanymi obwodami dla transformatora i wzmacniacza zapewnia możliwie najkrótsze połączenie w celu dalszego zmniejszenia zakłóceń

Wbudowana obsługa Chromecast

 

Funkcja Chromecast obsługuje szeroką gamę streamingowych usług muzycznych w celu łatwego odtwarzania poprzez aplikację na smartfon. Ponieważ dane są przesyłane bezpośrednio do jednostki głównej, nie występuje pogorszenie jakości dźwięku, a użytkownik może wybierać szeroką gamę muzyki.

Jeśli w tej samej sieci znajduje się głośnik z obsługą funkcji Google Voice, możliwe jest użycie Asystenta Google do obsługi odtwarzania muzyki i innych funkcji systemu OTTAVA™ S SC-C50. Kiedy użytkownik nie ma smartfona pod ręką lub ma zajęte ręce, możliwe jest łatwe odtwarzanie muzyki przy użyciu poleceń głosowych.

 

Obsługa wielu pomieszczeń i parowanie stereo*

Korzystając z kilku głośników z wbudowaną obsługą Chromecast, można odtwarzać różne streamingowe usługi muzyczne muzyki w wielu pomieszczeniach albo odtwarzać inną muzykę w każdym pomieszczeniu. * Wymagana jest aplikacja Google Home.

Ponadto jeśli używasz aplikacji Technics Audio Center i masz inne zgodne urządzenia firmy Technics, możesz także słuchać innego źródła muzyki w wielu pomieszczeniach, np. Bluetooth, AUX, wejścia optycznego, USB i radia internetowego, jak również korzystać ze strumieniowej usługi muzycznej zgodnej z systemem OTTAVA™ SC-C50. Po umieszczeniu dwóch systemów OTTAVA™ S SC-C50 ustawionych w trybie stereo można słuchać dźwięku stereo wysokiej klasy*.

*funkcjonalnośc dostępna wkrótce

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: