MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Technics EAH-AZ70W | Bezprzewodowe słuchawki douszne | Czarne

Technics EAH-AZ70W | Bezprzewodowe słuchawki douszne | Czarne

ID produktu 7874
Producent Technics
Kategoria Technics
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1350 zł
oblicz rate

Technologia dźwięku Technics Energetic

Graphic of AZ70’s driver

Przetwornik dynamiczny o dużej średnicy 10 mm
W tych słuchawkach TWS zastosowano szeroki przetwornik dynamiczny o średnicy 10 mm, dzięki czemu powstaje wyśmienity dźwięk przestrzenny. Ułatwia to generowanie basów, co pozwala stworzyć szerokie pole dźwiękowe i poczucie przestrzeni. Efekt jest porównywalny do słuchania muzyki z głośników.

Pokryta grafenem membrana PEEK

Poza tym, że słuchawki zostały wykonane z mocnego materiału PEEK, zostały również pokryte grafenem w celu zwiększenia ich wytrzymałości i ograniczenia zbędnego drgania elementów w samej membranie. Łagodne, wyraziste wysokie tony nadają ścieżce wokalnej urokliwy dźwięk.

Komora kontroli akustycznej

Komora kontroli akustycznej została umieszczona na tylnej części przetwornika. To samo rozwiązanie można znaleźć także w słuchawkach dousznych EAH-TZ700. Efektem jest precyzyjna kontrola przepływu powietrza ku przodowi i tyłowi membrany oraz oryginalna wydajność przetwornika głównie w zakresie od poziomu średniego do niskiego.

Technologia podwójnej hybrydowej redukcji szumów

Graphic of dual hybrid noise cancelling technology
W słuchawkach bezprzewodowych EAH-AZ70W wykorzystywana jest technologia podwójnej hybrydowej redukcji szumów, która obejmuje kilka systemów. Po pierwsze, redukcję szumów ze sprzężeniem wyprzedzającym (FF-NC) i redukcję szumów ze sprzężeniem zwrotnym (FB-NC). Po drugie, połączenie przetwarzania analogowego i cyfrowego. Połączenie tych dwóch systemów pozwala zapewnić najlepszy w branży efekt redukcji szumów w kategorii słuchawek True Wireless.

System niezależnej sygnalizacji na lewą i na prawą stronę

Conceptual image of left-right independent signaling system
System niezależnej sygnalizacji na lewą i na prawą stronę pomaga utrzymać stabilne połączenie z utrzymaniem odpowiedniego balansu dźwięku między kanałem lewym i prawym. Słuchawki bezprzewodowe EAH-AZ70W pozwalają korzystać z imersyjnego wyświetlania treści w każdej sytuacji.

Bardzo wydajny mikrofon MEMS i labiryntowa konstrukcja obudowy

Images of the placement of each microphones
Słuchawki Truly Wireless EAH-AZ70W mają bardzo wydajne mikrofony MEMS wbudowane w unikatową labiryntową konstrukcję obudowy mogącą tłumić szum wiatru. Nieprzyjemne szumy zostają zredukowane i poprawia się wydajność NC oraz jakość połączenia.

Zgodność z asystentami głosowymi (Siri®/Asystent Google™/Alexa)

Pictograms of voice assistant compatible
Funkcje asystenta głosowego na smartfonie, takie jak Siri i Asystent Google, można aktywować za pomocą czujnika dotyku na słuchawce bezprzewodowej. Asystent Alexa firmy Amazon może również zostać aktywowany dla użytkowników mających aplikację Alexa na urządzenia przenośne. Asystenta Alexa firmy Amazon będzie również można aktywować przy użyciu czujnika dotyku na słuchawce.

Aplikacja Technics Audio Connect*1

Graphics of Technics Audio connect App
Po zainstalowaniu na smartfonie aplikacji „Technics Audio Connect (free)” dostępne będą różne funkcje; aplikacja umożliwia łatwe parowanie i włączenie ustawień wstępnych.
*1 Aplikacja jest zgodna ze smartfonami i tabletami z systemem Android™ 6.0 lub nowszym, które obsługują Google Play™, lub urządzeniami iPhone®, iPad® i iPod Touch® z systemem iOS9.3 lub nowszym.

Elegancka i stylowa konstrukcja

Images of AZ70W
Słuchawki dokanałowe Truly Wireless EAH-AZ70 mają kompaktową owalną konstrukcję. Uchwyty do wkręcenia świadczą o wysokiej jakości konstrukcji słuchawek Technics — należą do części ozdobnej i zapewniają nowoczesny wygląd. Podstawka ładująca jest lekka oraz idealnie wpasowuje się do współczesnych trendów. Wykonano ją z aluminium. Na górnej pokrywie znajduje się bardzo cienko wygrawerowane logo symbolizujące produkty hi-fi audio firmy Technics.
-AZ70W ma stopień bryzgoszczelności odpowiadający IPX4*
* Tylko słuchawki są zgodne z odpowiednikiem IPX4. Nie obejmuje podstawki ładującej.
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: