MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Słuchawki Ultrasone Edition 8 | Ruthenium | Dostępne od ręki!

Słuchawki Ultrasone Edition 8 | Ruthenium | Dostępne od ręki!

ID produktu 3737
Producent Ultrasone
Kategoria Słuchawki » Nauszne
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 4989 zł
oblicz rate

Edition 8 Ruthenium to słuchawki ręcznie wykonane w Niemczech. Każdy ich egzemplarz ma swój własny numer seryjny.

W budowie Edition 8 Ruthenium już na pierwszy rzut oka widać przywiązanie dużej wagi do detali w każdym aspekcie projektu. Zewnętrzna część muszli słuchawkowych jest pokryta rutenem. Ten wyjątkowy metal znany jest z pięknej metalicznej poświaty i wyjątkowej wytrzymałości mechanicznej.

Poduszki oraz pałąk modelu Edition 8 Ruthenium pokryte są najwyższej jakości skórą ze skóry etiopskich owiec. To najmiększa, najbardziej wyszukana skóra, stosowana w ekskluzywnych zegarkach i w najdroższych damskich torebkach, zapewniająca jednocześnie znakomitą izolację akustyczną.

Budowa metalowego pałąka słuchawek to popis kunsztu w zakresie dizajnu tej części słuchawek. Ta unikatowa konstrukcja przygotowana przez inżynierów Ultrasone potwierdza poszukiwanie przez tę firmę jedynie najlepszych rozwiązań. Również on pokryty jest miękką skórą z etiopskiej skóry owczej.

Edition 8 Ruthenium dostarczane są w specjalnej torbie wykonanej z ekskluzywnej koziej skóry z Madrasu, rozwiązanie pozwalające na wygodne i bezpieczne przechowywanie słuchawek i ich transport.

Poza pokrytych tytanem przetwornikami, w serii Edition 8 znajdziemy technologię S-Logic Plus, dzięki której dźwięk jest naturalny, przestrzenny i jednocześnie ekspresyjny, fantastycznie oddający zarówno głosy, jak i instrumenty. W modelu tym zastosowano również technologię ULE, dzięki której w znaczący sposób zredukowano emisję pola elektromagnetycznego.

 

Dynamiczny przetwornik, |Technologia S-Logic TM Plus
technologia ULE, MU Metal | Impedancja 30 Ohm
Przetwornik 40 mm pokryty tytanem | Pasmo przenoszenia 6-42000 Hz
SPL 96dB | Waga 260 g (bez kabla)
Kabel 1.2 m z wtykiem 3.5 mm
oraz 4 m z wtykiem 3.5 mm adapter 3.5/6.3 mm
Wykonany w Niemczech

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: