MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
Pioneer PL-30 Gramofon

Pioneer PL-30 Gramofon

ID produktu 3862
Producent Pioneer
Kategoria Gramofony » Gramofony
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 1499 zł
1749 zł
oblicz rate

PL-30 został stworzony od podstaw z jedną główną myślą przyświecającą twórcom: aby odtwarzać wszystkie, najbardziej szczegółowe informacje zapisane w zagłębieniu płyty winylowej w celu zagwarantowania najbardziej satysfakcjonujących doznań audio.

Łatwość użytkowania

Nowy gramofon jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że za naciśnięciem przycisku ramię odtwarzacza zostanie precyzyjnie umieszczone nad pierwszymi rowkami płyty i zostanie delikatnie opuszczone na płytę, w celu rozpoczęcia odtwarzania muzyki. Po zakończeniu odtwarzania, ramię gramofonu automatycznie powróci do pozycji wyjściowej.

Bez wibracji

Jedną z głównych cech odróżniających średnio brzmiący gramofon od urządzenia o świetnym brzmieniu jest umiejętność eliminacji wibracji. Wibracje zostaną przejęte przez mechanizmy czytnika, wspornik i będzie mieć negatywny wpływ na elektronikę wkładki obniżając jakość dźwięku.

PL-30 posiada dwuwarstwową obudowę i 4 mm metalową płytę dolną. Obydwa te elementy chronią urządzenie przed niepożądanymi wibracjami i wstrząsami. Ponadto aluminiowy talerz pod płytę oraz aluminiowy blok ramienia dodatkowo blokują pozostałe wibracje, więc sygnał muzyczny pozostaje nienaruszony. Dodatkowo 5 mm grubości gumowa mata na talerz pod płytę również została zaprojektowana z myślą o tłumieniu wibracji.

Przedwzmacniacz Phono i wkładka w zestawie

Unikalną właściwością PL-30 to wbudowany przedwzmacniacz phono. Wykorzystuje wysokiej jakości kondensatory w ścieżce sygnału zapewniając możliwie najlepszą jakość dźwieku. Ten przedwzmacniacz phono umożliwia podłączenie PL-30 bezpośrednio do niemal każdego wzmacniacza, amplitunera AV lub systemu audio. Nie jest to możliwe w przypadku wielu innych urządzeń, ponieważ konieczne jest dodatkowo dokupienie zewnętrznego przedwzmacniacza w celu zapewnienia odpowiedniej mocy sygnału podawanego do wzmacniacza. W razie potrzeby przedwzmacniacz w PL-30 można pominąć.

PL-30 dostarczany jest z wysokiej klasy wkładką Audio Technica MM (Moving Magnet), którą można z łatwością wymienić w razie takiej potrzeby.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: