MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Panasonic DP-UB450

Panasonic DP-UB450

ID produktu 8252
Producent Panasonic
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze Video
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 869 zł
oblicz rate

Opis produktu
Panasonic DP-UB450
DP-UB450 jest odtwarzaczem Blu-ray wyposażonym w najnowsze technologie pozwalające uzyskać niesamowity obraz i dźwięk w kinie domowym. Idealnie nadaje się do użycia jako główne źródło dzięki kompleksowej obsłudze ogromnej ilości formatów audio/video. Oferuje doskonałą jakość audio/video zachowując rozsądną cenę.
Najważniejsze cechy:

Obsługa 4k Ultra HD - rozdzielczość 2160p zapewnia niesamowitą szczegółowość obrazu.
Obsługa HDR10+ - jest to najnowsza wersja technologii HDR, wpływa przede wszystkim na kolory, które nabywają dodatkowej głębi i życia.
Odtwarzanie dźwięku wysokiej rozdzielczości - zapewniające doskonałe brzmienie formaty bezstratne takie jak FLAC lub nawet DSD nie są mu straszne.
Dwa wyjścia HDMI odseparowują sygnały audio od video eliminując niechciane szumy.
Obsługa najnowszych kodeków takich jak np. Dolby Vision lub Dolby Atmos.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność
Współczesny odtwarzacz Blu-ray to wielofunkcyjne urządzenie multimedialne, którego wyposażenie techniczne determinuje jakość przede wszystkim obrazu w kinie domowym.

Blu-ray wysokiej klasy powinien być wyposażony w zaawansowane procesory obróbki obrazu z autorskim oprogramowaniem producenta co stanowi bazę kina domowego wysokiej klasy.

Poza zaawansowanymi algorytmami obróbki obrazu dobrej klasy odtwarzacze Blu-ray wyposażone są w funkcje sieciowe oraz multimedialne w postaci odtwarzania plików audio i video z sieci ethernet oraz z gniazda USB.

Zapytaj o lepszą cenę