MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
NAIM NAC 552 przedwzacniacz czarny

NAIM NAC 552 przedwzacniacz czarny

ID produktu 7311
Producent Naim
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 114999 zł
oblicz rate

Nasze przedwzmacniacze uosabiają wszystko w co wierzymy. Poczynając od rewolucyjnego przedwzmacniacza NAC 12 z 1974 roku, firma Naim na nowo określiła zasady i wyznaczyła standardy dla innych producentów. Referencyjny model przedwzmacniacza NAC 552 także spełnia te warunki: jego charakterystyczna, dwumodułowa budowa odróżnia go od konkurencji tak samo, jak nieskrępowana muzykalność, w której odzwierciedlone są nasze podstawowe wartości. To najlepszy przedwzmacniacz, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy i jaki jest obecnie dostępny na rynku.
Przedwzmacniacz NAC 552 został zaprojektowany bez kompromisów i ograniczeń, podobnie jak każdy produkt naszej serii 500. To klasyczna konstrukcja firmy Naim, konstrukcja dwumodułowa, z zasilaczem w oddzielnej obudowie, przez co lepiej tłumi zakłócenia elektromagnetyczne. W zasilaczu zastosowano radykalnie nowe podejście do dzielonej konfiguracji, dzięki której niemal zupełnie wyeliminowano szum przenoszony przez uziemienie.
Podstawowe podzespoły elektroniczne NAC 552 są zamontowane na mosiężnej ramie, która jest zawieszona na sprężynach, o częstotliwościach rezonansowych dobranych pod kątem możliwie najmniejszego wpływu na dźwięk. Ta metoda odsprzęgnięcia poprawia izolację, minimalizując wibracje bardzo czułych elementów elektronicznych. Starannie dobrane potencjometry obrotowe z metalowymi szczotkami zapewniają zachowanie muzycznej integralności i stabilności w czasie.
Sześć wejść w NAC 552 można wybrać bezpośrednio z przedniego panelu lub pilotem zdalnego sterowania. Oprócz klasycznego wejścia DIN, preferowanego ze względu na doskonałe dopasowane uziemienie i pożądaną impedancję, użytkownik przedwzmacniacza NAC 552 może skonfigurować dwa z wejść do stosowania ze standardowymi złączami RCA typu gramofonowego, dając użytkownikowi możliwość wyboru alternatywnych podzespołów przy użyciu istniejących interkonektów.
konfiguracja dwumodułowa, zapewniająca maksymalne tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych
osobny moduł zasilający, zawierający masywny transformator toroidalny o mocy 800 W, wysokiej klasy kondensatory produkowane na zamówienie oraz nowy układ dyskretnych stabilizatorów napięcia (DR)
całkowicie odsprzęgnięta podstawa, poprawiająca izolację czułych podzespołów elektronicznych
zastosowanie trybu „bypass” AV, ułatwiającego połączenie z istniejącym systemem AV
obsługuje zarówno wejścia DIN jak i RCA, aby ułatwić integrację w różnorodnych systemach audio
niezależne słuchanie i nagrywanie, zapewniające maksymalną elastyczność w użytkowaniu
możliwość przypisania wejść z różnych źródeł.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: