MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
MeeAudio X6 Plus słuchawki

MeeAudio X6 Plus słuchawki

ID produktu 6477
Producent MeeAudio
Kategoria Słuchawki » Bezprzewodowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 177 zł
oblicz rate

MeeAudio X6 Plus

 

Nowe słuchawki Mee Audio pozwalają na nieprzerwany 4-godzinny odsłuch muzyki, posiadają opatentowany system mocowania w uchu, oraz są odporne na pot oraz wilgotność. X6 Plus zaprojektowano dla najbardziej aktywnych ludzi. Łączą w sobie bezprzewodowy dźwięk klasy high definition z bardzo bezpiecznym sposobem instalacji w uchu. Żadne inne słuchawki nie zapewniają takiej swobody ruchu i pewności.

 

Bluetooth 4.0 i wiele urządzeń obsługiwanych jednocześnie - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.0, słuchawki X6 Plus mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu! 

 

 

Wbudowany mikrofon, uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności pozwalają na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni, czyli bez narażania je na uszkodzenia lub upadek w trakcie ćwiczeń. 

 

Wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu pozwala na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz (na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów).

A to z kolei umożliwia słuchanie na niższych poziomach głośności i chronienie narządu słuchu przed nadmiernym poziomem decybeli. 

 

X6 Plus zostały wyposażone w absolutnie unikalny, opatentowany system mocowania słuchawki w uchu. System ten obejmuje specjalny, giętki kabel, sposób mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, który pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie. 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: