MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
MeeAudio M6P słuchawki sportowe

MeeAudio M6P słuchawki sportowe

ID produktu 6474
Producent MeeAudio
Kategoria Słuchawki » Douszne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 105 zł
oblicz rate

MeeAudio M6P

 

Słuchawki sportowe dokanałowe wodoodporne IPX5 z mikrofonem i sterowaniem do smartfona

 

 

 

M6 to dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. 

 

 

  • Wbudowany na kablu mikrofon oraz dwuprzyciskowy kontroler poziomu głośności - także odporny na pot na powierzchowne zamoczeni zgodne z normą IPX5. Uwaga - funkcjonalność przycisków może różnić się w zależności od używanego smartfona. 

 

 

  • Unikalny sposób mocowania w uchu - ergonomiczny kształt obudowy M6 jest na tyle unikalny, że został opatentowany. Sposób ułożenia obudowy słuchawek w uchu, prowadzenia kabla oraz specjalnego materiału kabla, który został wyposażony w pamięć zagięcia wokół ucha - to wszystko składa się na niezwykłą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. M6 to produkt, który po prostu nigdy nie wypada z ucha - nawet w najbardziej ekstremalnej sytuacji! 

 

 

Sprawdź na filmie w jaki sposób należy prawidłowo ułożyć słuchawki MEE Audio w uchu. 

Super odporny i niezwykle funkcjonalny przewód z pamięcią ułożenia wokół ucha - dzięki prostemu rozwiązaniu opartemu o cienki pręt wykonany ze stali nierdzewnej kabel słuchawkowy daje się wygodnie kształtować wokół ucha i pozostaje w tym kształcie także po wyjęciu go z małżowiny. Kabel jest odporny na zaplątanie oraz posiada klips, który właściwie zastosowany skutecznie likwiduje zjawisko mikrofonowania. 

 

 

  • Znakomita izolacja dźwięku - prawidłowo założone słuchawki skutecznie chronią słuch przed jakimkolwiek hałasem zewnętrznym, pozwalają na pełne skupienie na pracy lub muzyce, oraz bardzo wyraźny odsłuch na niskich poziomach głośności

 

 

  • Bogaty zestaw akcesoriów - każda para słuchawek M6 posiada komplet aż 6 różnych rozmiarowo gumek dousznych oraz pokrowiec przenośny

 

 

 

  • Certyfikat IPX5 - dokument potwierdzający laboratoryjnym testami budowę odporną na pot oraz powierzchowne zachlapania wodą np można je bezpiecznie stosować podczas deszczu

 

 

  • Unikalna ilość wariantów kolorystycznych. Kolor obejmuje nie tylko obudowę słuchawek i kabel, ale także wybarwienie samych gumek dokanałowych!

 

 

Za dźwięk ze wzmocnioną ilością basu i dynamiki M6 odpowiadają 9 milimetrowe przetworniki napędzane magnesem neodymowym. Kabel posiada w komplecie klips oraz zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack. Kabel z obu końców zabezpieczono przed urwaniem i przełamaniem.

 

 

Słuchawki M6 zaleca się przede wszystkim do:

  • aktywności sportowych takich jak bieganie, ćwiczenia ogólnorozwojowe
  • używania pod nakryciem głowy - czapką, kaskiem, hełmem ochronnym
  • monitorowania dźwięku na scenie
  • zwykłego codziennego użytkowania ze smartfonem

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: