MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
MeeAudio M6 PRO słuchawki

MeeAudio M6 PRO słuchawki

ID produktu 6475
Producent MeeAudio
Kategoria Słuchawki » Douszne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 188 zł
oblicz rate

MeeAudio M6 Pro

 

Słuchawki M6 PRO powstały we współpracy z muzykami, którzy większość swojego życia spędzają w trasach koncertowych. Tym samym potrzebują profesjonalnego odsłuchu scenicznego: perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego. 

 

 

M6 PRO zostały wyposażone w nowy firmowy przetwornik 10mm o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) napędzanej super lekką i wydajną aluminiową cewką. W stosunku do klasycznego modelu M6, nowy PRO oferuje zdecydowanie bardziej wyrównany dźwięk o lepszym przetwarzaniu wysokich tonów oraz bardziej wyrównanych niskich tonach. 

 

 

 

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku. 

 

 

Dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm

 

 

 

Rewelacyjny poziom jakości wykonania - odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5), wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku ich uszkodzenia. Zaś sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: