MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Marantz SA-KI Ruby srebrny

Marantz SA-KI Ruby srebrny

ID produktu 6379
Producent Marantz
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze CD
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 17995 zł
oblicz rate

Marantz SA-KI Ruby 

 

Odtwarzacz SACD

 

Teraz proponujemy wszystkim miłośnikom marki Marantz wyjątkową okazję pozyskania pełnego, limitowanego ilościowo zestawu KI Ruby z dodatkowym produktem premiowym, gramofonem Marantz TT15S1 dodawanym GRATIS klientom indywidualnym. Akcja promocyjna trwa od 1 marca do 30 czerwca 2019 roku.

 

Tylko w Polsce do zakupu zestawu KI Ruby dodawany jest specjalny Pakiet VIP!

Zestaw kolekcjonerski
• Indywidualne numery seryjne
• Tylko 1000 zestawów dostępnych – 50 w Polsce

 

Specjalny Pakiet VIP– GRATIS przy zakupie zestawu Marantz PM/SA KI Ruby*.

  • Unikatowy zestaw urządzeń Marantz: PM/SA KI Ruby z jednym z niskich numerów seryjnych z puli 1000 sztuk przeznaczonych do sprzedaży na świecie.

  • Ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu doskonałej polskiej artystki, Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – „Ulotne”z możliwością zdobycia autografu artystki.

  • Luksusową ramkę ze zdjęciem jubileuszowym Kena Ishiwata i urządzeń KI Ruby

  • Dwa jednoosobowe, jednodniowe zaproszenia-bilety wstępu na największą w Polsce imprezę Audio Video Show 2018 odbywającą się od 16 do 18 listopada 2018 r. w Warszawie.

  • Voucher na 1 noc pobytu 2 osób w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie z rezerwacją na 17. listopada 2018 r.,

  • Możliwość uczestniczenia w Ken Ishiwata Master Class, wyjątkowym muzycznym spotkaniu z Kenem Ishiwata

  • Zaproszenie na wspólną, jubileuszową kolację z naszym gościem, Kenem Ishiwata

  • Całość pakietu zamknięta w opakowaniu jubileuszowym.

 

(*) Pakiet VIP w wymienionej postaci dostępny tylko do 15 listopada ze względu na datowane imprezy towarzyszące. Po tym terminie zastrzegamy sobie możliwość zmian zawartości pakietu. 

 

Zbudowany na bazie opracowanego i opatentowanego przez firmę mechanizmu napędu dysków SACDM-3, zaprojektowanego wyłącznie do obsługi audio, SA-KI Ruby łączy w sobie ponad 35 lat doświadczenia Marantz oraz innowacji w dziedzinie cyfrowego dźwięku. Nowy mechanizm może odtwarzać płyty SACD, CD oraz kompilacje nagrane na nośnikach CD-ROM lub DVD-ROM. Odtwarzacz SA-KI Ruby został również wyposażony w asynchroniczne wejście USB, zdolne do obsługi formatów aż do PCM/DSD 384kHz/32bit oraz DSD 11.2 MHz. Technologia Marantz Musical Mastering przeskalowuje wszystkie przychodzące sygnały cyfrowe do jednobitowego formatu DSD 11.2 MHz, zapewniając dokładność i czystość dźwięku, dzięki czemu wyjście analogowe może być obsługiwane przez prostą sekcję filtra dolnoprzepustowego.Wszystkie wejścia cyfrowe są izolowane w celu blokowania ewentualnych szumów pochodzących z podłączonych źródeł. Odtwarzacz został także wyposażony w nową, analogową sekcję wyjściową z technologią Marantz HDAM-SA2 oraz wyjście o niskiej impedancji. Rezultatem jest dźwięk o żywych szczegółach, niewymagającej wysiłku dynamice charakterystycznej dla odtwarzaczy CD marki Marantz od wielu generacji.


 

 

 

 

 

Specjalna Edycja Jubileuszowa
+Tylko 1000 zestawów KI Ruby zostało wyprodukowanych globalnie
+Limitowana liczba 50 zestawów do sprzedaży w Polsce
+25 zestawów w kolorze czarnym / 25 zestawów w kolorze silvergold
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: