MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Marantz AV8805 | Wielokanałowy przedwzmacniacz AV | Czarny

Marantz AV8805 | Wielokanałowy przedwzmacniacz AV | Czarny

ID produktu 6741
Producent Marantz
Kategoria Kino domowe » Procesory kina
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 17999 zł
oblicz rate

Marantz AV8805

Wielokanałowy przedwzmacniacz AV

 

 

Ten bezkompromisowy, wielokanałowy procesor i przedwzmacniacz AV opracowano z myślą o osobach, które są miłośnikami najwyższej jakości rozrywki. AV8805 dedykowany jest do współpracy z wysokiej jakości zewnętrznym wzmacniaczem mocy lub aktywnym zestawem kolumn. Projekt łączy futurystyczny i typowo minimalistyczny dla firmy Marantz design z doskonałym brzmieniem. Radość z przestrzennego dźwięku zapewni możliwość obsługi najnowszych formatów dźwięku 3D: w tym dekodowanie Dolby Atmos, DTS: X. Wraz z aktualizacją oprogramowania udostępnione zostaną wkrótce bezpłatnie także funkcje Auro 3D.

Wyposażony w przetworniki DAC

 

Co więcej, dzięki zaimplementowaniu w ośmiu kanałach, najwyższej jakości, 32-bitowych cyfrowo-analogowych przetworników AK4490, udoskonalono jakość dźwięku.

Wyjątkowa obudowa

Na podstawie przygotowanych dla AV8805 rygorystycznych testów mechanicznych, opracowana została także wyjątkowa konstrukcja obudowy. Testy te miały na celu zapewnienie najlepszych parametrów zarówno odtwarzanej muzyce jak i filmom: bardzo sztywne chassis - jest podstawą dla wszystkich drukowanych płytek z elektroniką. Dzięki temu nie pojawiają się żadne niepożądane, wynikające z mikrofonowania, sygnały. Tłumione są także wszelkie niepożądane i szkodliwe wibracje.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: