MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Epson EH-LS10500 projektor laserowy

Epson EH-LS10500 projektor laserowy

ID produktu 5753
Producent Epson
Kategoria Wizja » Projektory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 28900 zł
oblicz rate

Epson EH-LS 10500

 

Projektor laserowy, dostępny w naszym studiu od ręki.

 

Miłośnicy kina domowego będą zachwyceni projektorem EH-LS10500. Wykorzystuje on źródło światła w postaci podwójnego lasera do zapewnienia doskonałego kontrastu, największej gamy kolorów i głębokiej czerni. Dzięki naszej nowej technologii 3LCD otrzymaliśmy zwiększone współczynniki kontrastu i przesłony oraz przyspieszoną reakcję na ruch, co przekłada się na jedwabistą płynność obrazu i wyrazisty obraz w scenach szybkiego ruchu.

Najlepsze rozwiązanie na polu jakości obrazu

Ciesz się doskonałą jakością obrazu w domu dzięki wysokiej jakości technologii laserowej, optymalizacji 4K i panelom 3LCD firmy Epson. Technologia optymalizacji 4K poprawia jakość projekcji obrazu 1080p Full HD i pozwala uzyskać lepszą teksturę i rozdzielczość wyświetlanych treści. Nasz nowy projektor oferuje najszerszą przestrzeń kolorów i optymalny balans bieli, tworząc przestrzeń kolorystyczną DCI i Adobe RGB zapewniającą odpowiednie wyświetlanie kolorów.

Odkryj najnowocześniejszą technologię

Technologia HDR zwiększa głębię obrazu i umożliwia dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów. Wzbogaca ona także przestrzeń kolorów, przez co obraz wydaje się dużo bardziej naturalny, intensywny - wręcz pochłaniający. Obsługa technologii HDR i UHD-BD pozwala także korzystać z najnowszych dostępnych treści HDR

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: