MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Electrocompaniet  ECM-2 Odtwarzacz multimedialny

Electrocompaniet ECM-2 Odtwarzacz multimedialny

ID produktu 5187
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze sieciowe
Cena za szt.
Dostępność 0 szt.
Cena: 17800 zł
oblicz rate

ELECTROCOMPANIET ECM-2 ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY Z PRZETWORNIKIEM CYFROWO-ANALOGOWYM

 

 

Próbkowanie >>> wejście USB: 32 kHz do 192 kHz, asynchroniczne;

wejście koaksjalne: 32 kHz do 192 kHz, 24 bit;

wejście optyczne:32 kHz do 192 kHz, 24 bit

Jakość sygnału upsamplingu: 192kHz, 24bit

THD+N: mniejsza niż 0.0005%

Wejścia: USB 2.0, 2x optyczne, 2 x koaksjalne

Wyjścia audio: Stereofoniczne analogowe RCA oraz XLR

Wyjście wideo: 1xHDMI Full HD 1080p

Pasmo przenoszenia: 0.5 - 48 kHz

THD+N: < 0,0005 %

Wewnętrzny dysk twardy: 3.5"/2.5" – bez ograniczeń w pojemności (zakup we własnym zakresie)

Połączenie z siecią internetową: Wi-Fi lub LAN

Obsługiwane formaty audio: WAV/WAVE, MP3, AAC+, Vorbis, AC3, DTS, ALAC, FLAC, APE, WMA, up to 192kHZ/24bit, DSD, aż do DSD 128 (5.6 MHz)

Obsługiwane formaty wideo: MPEG-2, MPEG-4, H.263, MPEG-4 AVC (H.264), aż do 1080p z dźwiękiem HD 192kHz/24bit audio

Standardy kontroli interfejsu obsługi: DLNA, UPnP, Android i iOS

Pobór mocy: 50 W bez sygnału wejściowego (w trybie czuwania 0,5 W)

Wymiary (SxWxG): 465x78x371 mm

Waga: 8,5 kg (bez wewnętrznego dysku twardego)

 

ECM 2 stanowi unikalne połączenie odtwarzacza multimedialnego z przetwornikiem cyfrowo-analogowym ECD 2, którego zadaniem jest odtwarzanie bezstratnych plików audio o standardowej i wysokiej rozdzielczości. ECM 2 umożliwia słuchanie sygnału audio wysokiej rozdzielczości,

oglądanie filmów w Full-HD, a także dekodowanie filmowych ścieżek dźwiękowych zapisanych w DTS-HD i Dolby TrueHD. Połączenie transmisji sygnału bit-perfect z ECD 2 pozwala cieszyć się posiadaną kolekcja multimediów w sposób jaki nigdy wcześniej nie był możliwy. Najwyższej jakości cyfrowe komponenty audio/video połączono z najlepszymi układami analogowymi bazującymi na sprawdzonych projektach firmy Electrocompaniet. Efektem tych zabiegów jest ekstremalnie niski poziom zniekształceń, szumu i jittera, dzięki czemu możliwym stało się

ultra detaliczne i dokładne odtwarzanie zapisu cyfrowego, przy jednoczesnym zachowaniu ciepła i otwartości klasycznego firmowego dźwięku Electrocompanieta. ECM 2 umożliwia skorzystanie z niezwykle wygodnego, intuicyjnego i prostego interfejsu sterowania posiadaną kolekcją multimediów, której obsługa odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania, tabletu, smartfona lub za pośrednictwem ekranu telewizora. Interfejs użytkownika został specjalnie dostosowany do różnorodnych urządzeń i oferuje najlepszą z możliwych wygodę w przeszukiwaniu oraz wyborze posiadanej muzyki i filmów. Wystarczy ściągnąć z Internetu darmową aplikację, aby cieszyć się niezrównaną wygodą obsługi.

ECM 2 może pełnić funkcję samodzielnego cyfrowo-analogowego konwertera pobierającego sygnał SPDIF. Na wyposażeniu jest port Ethernet i antena Wi-Fi. ECM 2 umożliwia również przełączanie pomiędzy różnymi cyfrowymi gniazdami sygnału i posiada sterowanie poziomem głośności. Zapewnia również dostęp do serwisu YouTube oraz radia internetowego.

Nie ma znaczenia gdzie i jak zmagazynowane zostały posiadane pliki multimedialne. ECM 2

potrafi odtworzyć wszystko z jakością typową dla high-endu - muzykę, filmy i programy telewizyjne z podłączonego dysku NAS, dysków USB lub z wbudowanego dysku wewnętrznego. Każdy użytkownik sam decyduje jaki zastosować dysk wewnętrzny (SSD umożliwia pracę bez jakichkolwiek wibracji, a klasyczny twardy dysk 3,5 calowy zapewnia ogromną pojemność). Funkcja wyłączająca dysk wewnętrzny, gdy nie jest aktualnie użytkowany zapewnia wydłużenie czasu bezawaryjnego działania i zmniejsza pobór energii. Niezależnie od tego na jakim nośniku będą zapisane posiadane media, czas dostępu do nich jest niebywale krótki, a odtwarzanie ich zawsze odbywa się z zachowaniem transmisji bit-perfect.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: