MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Dali Epicon Vokal  | Kolumna głośnikowa centralna | Biały

Dali Epicon Vokal | Kolumna głośnikowa centralna | Biały

ID produktu 7886
Producent Dali
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki centralne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 20999 zł
oblicz rate

Kolumna głośnikowa centralna

VOKAL to nowy produkt w linii kolumn głośnikowych DALI EPICON. Ta kolumna centralna, bazująca na nagradzanej serii EUPHONIA, sprawi, że znajdziesz się o jeden krok bliżej do prawdziwego efektu dużego ekranu.
Dla wszystkich fanów wielokanałowych systemów audio opracowaliśmy bezkompromisową kolumnę centralną EPICON VOKAL. Kolumna zawiera dwa woofery o wymiarach 2 x 17 cm z modułem hybrydowego tweetera, co gwarantuje taki sam poziom przejrzystości i barwy dźwięku, jak w pozostałych produktach serii.
EPICON VOKAL będzie pasować do każdego z pozostałych trzech kolumn, dodając przy tym realizmu i realistycznego dźwięku w dowolnym ustawieniu tam, gdzie jest to wymagane. Wspólnym dla wszystkich kolumn głośnikowych EPICON jest fakt, iż wszystkie prawidłowo działają zarówno w wersji 2.0, 2.1 i 5.1 systemów wielokanałowych.
Połowa energii akustycznej w normalnym filmie pochodzi z kanału centralnego. EPICON VOKAL stoi przed prawdziwym wyzwaniem. Dokładna, dopasowana barwa dźwięku i identyczna umiejętność odtworzenia nawet najmniejszych szczegółów dokładnie w ten sam sposób, w jaki zostały nagrane, to znak szczególny EPICON. W tym przypadku, odtwarzanie dźwięku ludzkich głosów bez większego wysiłku to to, co wyróżnia EPICON VOKAL firmy DALI.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: