MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Corde Musa M1.2D szary lakier

Corde Musa M1.2D szary lakier

ID produktu 2176
Producent Corde
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za para
Dostępność 1para
Cena: 9999 zł
oblicz rate

Promocja

Kolumny głośnikowe

 

CORDE MUSA m1.2D

 

Wyprzedaż = cena 7 499zł

 

 

MUSA M1.2D to zestaw kolumn głośnikowych prze znaczony głównie dla osób, którzy poza doskonałym brzmieniem docenią nietuzinkowy kształt, nadający serii MUSA wyjątkowy styl. Opisywany zestaw utrzymuje koncepcję braku powierzchni równoległych wewnątrz obudowy, co sprawia, że wewnątrz generowane jest mniej fal stojących w porównaniu do klasycznych rozwiązań. Obudowa wykonana jest w oparciu materiały typu MDF (medium-density fibreboard).

M1.2D nawiązując do pozostałych modeli z serii, także korzysta z głośników firmy Scan-Speak.

Wysoką sztywność obudowy i odporność na rezonanse zapewnia szkieletowa konstrukcja zastosowana wewnątrz.

M1.2D dostępna jest w wersji malowanej lub wykończonej naturalnym drewnem - wysokiej jakości fornir naturalny.

Zestaw przeznaczony jest do pomieszczeń o rozmiarze do 30 metrów kwadratowych. Rekomendowana moc wzmacniacza to 50W. MUSA M1.2D łączy jak żadna inna budżetowa konstrukcja:
nowoczesny wygląd, doskonałą jakość dŸwięku i najlepsze komponenty w oferowane przystępnej cenie.


Podstawowe dane techniczne:

 • Impedancja znamionowa: 4 ?
 • Moc znamionowa: 100 W
 • Efektywność: 88 dB
 • Pasmo +/-3dB: 45Hz-28kHz
 • Spadek -6dB: 35 Hz
 • Zrównoważenie 250Hz-20kHz: +/-2 dB
 • Wymiary (wys. × szer. × głęb.):


Firma Corde High-Fidelity Audio powstała w 2010 roku. W listopadzie 2011 r. zadebiutowała na polskim rynku, uczestnicząc w warszawskich targach Audioshow, prezentując prototyp kolumn głośnikowych MUSA L1.25.
Dzięki latom doświadczeń inżynierów tworzących trzon firmy, osiągnięto efekt w postaci niezwykle zaawansowanych technologicznie, o niebanalnym wzornictwie, a przede wszystkim doskonałych brzmieniowo zespołów głośnikowych. Mamy przyjemność zaoferować zestawy głośnikowe serii MUSA:

 • MUSA M1.2D - zestaw dla osób ceniących nietuzinkowy wygląd,
 • MUSA L2.25 - ewolucja prototypu zaprezentowanego na AudioShow 2011, hybrydowa konstrukcja obudowy i najlepsze głośniki serii Illuminator.
 • MUSA L3.25 / L3.25 Carbon - charakterystyczny wygląd, kompozytowa obudowa, najlepsze elementy i możliwość zamówienia wersji wzbogaconej o włókno węglowe, Hi-End w każdym decybelu.


Żadnych kompromisów! Tylko w ten sposób można uzyskać najlepszy dŸwięk. Nasze konstrukcje nie zawiodą Państwa oczekiwań nawet przy najdokładniejszym badaniu i najdłuższych odsłuchach. Wszystkie nasze modele skrywają w swoim wnętrzu inżynierską dbałości o detale, połączoną z nowoczesnym wyglądem. Budując serię MUSA wybraliśmy tylko głośniki marki Scan Sapek, z uwagi na doskonałe walory elektroakustyczne. W konstrukcji zwrotnic użyliśmy najlepszych komponentów dobranych zawsze z 1% dokładnością pomiędzy kanałami. Zapraszamy do audio podróży z zestawami MUSA, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i ciągłe odkrywanie czegoś nowego nawet w nagraniach, które doskonale znacie.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: