MENU
Salon Bose Katowice Infolinia (32) 256-03-40
raty
przelewy24
Promocja
Chord Chorus 2 Rca-Rca 1m Ex Demo wyprzedaż

Chord Chorus 2 Rca-Rca 1m Ex Demo wyprzedaż

ID produktu 5750
Producent Chord
Kategoria Kable i przewody » Audio RCA i XLR
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 1499 zł
1999 zł
oblicz rate

Chord Chorus 2

Interkonekt Rca-Rca 1m stereo.

 

Sprzęt z ekspozycji naszego sklepu. Cena katalogowa 1999zł.

 

Tylko teraz cena promocyjna 1499zł !!

 

Chorus 2 to pierwszy kabel, w którym zastosowano trójwarstwowy system ekranowania, wymyślony dla serii Signature i Indigo. System ten ma za zadanie chronić izolację teflonową oraz solidny rdzeń kabla (posrebrzany). Przewód sygnału powrotnego jest poprowadzony na zewnątrz, zapewniając całkowitą izolację przesyłanego sygnału. Połączenie posrebrzanego przewodnika z izolacją teflonową daje możliwość przesyłu sygnału o szerokim paśmie, dynamicznego i nie zniekształconego poprzez interferencje. Te cechy świadczą o tym iż Chorus 2 będzie idealnym wstępem do odkrywania szerokiego spektrum brzmienia w wielu nowoczesnych, multiformatowych systemach.

 

Mimo że Chorus 2 jest nowym kablem, wszystkie właściwości poprzednika zostały utrzymane, a także poddane dalszym udoskonaleniom, aby mieć pewność, że tak jak pierwowzór, tak Chorus 2 będzie dobrym wyborem dla systemów AV, odtwarzaczy CD i przedwzmacniaczy, de facto tam, gdzie wymagane są wysokiej klasy połączenia.

Dłuższe odległości to także żaden problem – dźwięk pozostanie ten sam. Chorus wyśmienicie współpracuje z subwooferami.Nowy Chorus śladem poprzednika wyznacza nowy poziom przezroczystości i dynamiki. Bez cienia wątpliwości pasuje zarówno do droższych jak i tańszych systemów hi-fi.

 

Wtyk Chord VEE wykorzystuje unikalny płaszcz ABS, chroniący lekki pozłacany lub posrebrzany wtyk pin oraz kabel sygnału zwrotnego. Wtyk ten ma decydujący wpływ na sygnał i brzmienie kabla. Zwiększa się detaliczność oraz poszerza scena dźwiękowa. Znaczącemu polepszeniu ulega również rytmiczność. 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: