MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cardas Clear Beyond Power XL 2,0 m

Cardas Clear Beyond Power XL 2,0 m

ID produktu 6808
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Prądowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 14990 zł
oblicz rate

Cardas Clear Beyond Power XL

 

Kabel prądowy 2,0 m

 

 

Jako podstawę do stworzenia Clear Beyond Power XL firma Cardas wykorzystała popularny kabel Clear Beyond Power i powiększyła w nim wszystko. Większe przewodniki, lepsze ekranowanie i polepszona redukcja szumów - taki jest nowy Clear Beyond Power XL. Dodano też kolejny poziom filtracji, wydłużając przy użyciu geometrii, która stała się znakiem rozpoznawczym George′a Cardasa ścieżkę przewodu aż osiągnęła trzykrotną długość samego kabla. Powstał najbardziej wyszukany z kabli zasilających w ofercie firmy, idealny do wykorzystania z największymi, najmocniejszymi końcówkami mocy, ale i bardziej wrażliwymi komponentami, zapewniający czysty, stabliny prąd konieczny dla uzyskania prawdziwie high-endowego brzmienia. Wykończony nowymi wtykami Cardas E-5 z posrebrzanymi/rodowanymi stykami wykonanymi z czystej miedzi i filtrem toroidalnym. Oczywiście, kabel wykańczany jest ręcznie w siedzibie firmy w Bandon w Oregonie.

Żyły: Cynowana miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 %, zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce TPE. Każdy przewodnik z własnym ekranowaniem.
Geometria: Całość kabla jest podwójnie ekranowana z użyciem miedzi ocynowanej oraz drutu nawojowego. Skrętka trzyżyłowa z wypełnionymi powietrzem rurkami z PVC, owinięta taśmą FEP. Super elastyczna powłoka zewnętrzna z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 3x9 AWG
Średnica zewnętrzna: 0,715"/18,17 mm

 

 

Dopłata za kolejne 0,5m w kwocie 1000 zł

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: