MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Cardas Clear Beyond 2 x 2m

Cardas Clear Beyond 2 x 2m

ID produktu 6577
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Głośnikowe
Cena za kpl.
Dostępność 1 kpl.
Cena: 49900 zł
oblicz rate

CARDAS CLEAR BEYOND 2 x 2m.

 

Legendarny, referencyjny  kabel głośnikowy Cardas.

 

 

 

Opracowany na podstawie flagowego kabla głośnikowego Clear Speaker stanowi ponadreferencyjne rozwinięcie brzmienia w systemach, gdzie koszty nie mają znaczenia, w których głośniki wymagają dużych ilości prądu, kabel głośnikowy Clear Beyond Speaker jest absolutnie neutralny i przejrzysty. Doskonale zbalansowany o klarownym dole i subtelnej górze pasma. Zadziwiająca dynamika z zerową kompresją. Kabel zachowuje się jak dwie pary kabli głośnikowych Clear Speaker w jednej powłoce i może być podłączony w trybie wewnętrznego bi-wiringu lub bi-ampingu.

Wtyki widełkowe lub bananowe Cardas formowane pod ciśnieniem 69 MPa w Bandon w stanie Oregon.

Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału, średnice w przedziale od bardzo subtelnej 41 AWG do 25 AWG. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce z nawiniętej taśmy FEP.

Geometria: Osiem koncentrycznie nawiniętych żył z antystatycznymi rurkami teflonowymi wypełnionymi powietrzem i elastyczną powłoką zewnętrzną z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 8x10,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,934”/23,72mm

 

 

Możliwość zamówienia kabla w konfekcji widły lub banany


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: