MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cabasse THE PEARL | Kolumna podstawkowa | Biały

Cabasse THE PEARL | Kolumna podstawkowa | Biały

ID produktu 8350
Producent Cabasse
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 12990 zł
oblicz rate

Cabasse THE PEARL 

Kolumna podstawkowa 

 

Podana cena za sztukę, sprzedajemy wyłącznie parami!

 

Dostęne kolory: biały i czarny 

 


 

The Pearl to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, aktywny głośnik o wysokiej rozdzielczości. Dzięki wyrafinowanej i mocnej konstrukcji oraz wyjątkowej akustyce dzięki przetwornikowi trójosiowemu, The Pearl spełnia oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów.

Dekoracyjny głośnik francuskiego projektu jest wyposażony w najbardziej wydajne materiały: membranę z włókna węglowego i włókna szklanego, rozpraszacz i przetworniki z aluminium, wzmocnioną podwójną powłokę z włókna kompozytowego.

The Pearl płynnie łączy się w systemie multi-room za pomocą Cabass StreamCONTROL i umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki w wielu pokojach jednocześnie lub różnych utworów w różnych pokojach.

Dźwięk w systemie multi-room można przesyłać przez Bluetooth lub wejścia audio. The Pearl obsługuje technologię strumieniowania HD i odtwarza wszystkie pliki audio, od MP3 po pliki o ultra wysokiej rozdzielczości.

Skoncentrowany na technologii i opływowej konstrukcji, nowy pilot zdalnego sterowania ułatwia sterowanie The Pearl bez korzystania z aplikacji StreamCONTROL. Bezprzewodowy kontroler z obsługą Bluetooth łączy główne funkcje sterowania: regulacja głośności poprzez obracanie pierścienia, wybór pozycji, odtwarzanie i pauza, wybór radia lub ulubionego utworu spośród ustawień wstępnych.

Oprócz programowalnego kontrolera i aplikacji StreamCONTROL użytkownicy mogą korzystać z Google Assistant, aby za pomocą poleceń głosowych łatwiej zarządzać The Pearl.

Najważniejsze cechy:

aplikacja StreamCONTROL
asystent głosowy Google Assistant
odtwarza wszystkie pliki audio, od MP3 po pliki o ultra wysokiej rozdzielczości
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność
Aktywne głośniki Wi-Fi / Bluetooth to współczesne odpowiedniki miniwież dedykowane do nowoczesnych wnętrz, dla każdego, kto oczekuje od urządzeń nie tylko niezłego brzmienia, ale także wyjątkowego stylu. Warto przy tym pamiętać, że tego typu urządzenia nie są w stanie zastąpić pełnoprawnego zestawu stereo lub tym bardziej kina domowego. Zazwyczaj służą do odsłuchu muzyki lub radia "w tle" lub nagłaśniania niewielkich imprez domowych (o ile nie przesadzamy z poziomem głośności).
Ich przewagą nad klasycznymi systemami stereo jest niewielki rozmiar, ustawność, brak plątaniny kabli, czasami nawet akumulatorowe zasilanie, które pozwala cieszyć się muzyką całkowicie bezprzewodowo przez kilka godzin. W innym wypadku warto pamiętać, że głośnik bezprzewodowy w dalszym ciągu wymaga podłączenia do gniazdka z prądem.
Funkcjonalność tego typu urządzeń jest zazwyczaj bardzo bogata. Pozwalają na odsłuch radia internetowego, plików audio, które przechowujemy na smartfonach i komputerach oraz usług streamingowych, takich jak Spotify, Deezer czy Tidal. Nie oznacza to, że wszystkie pozbawione są fizycznych pilotów i guzików sterujących na obudowie. Trzeba jednak pamiętać, że zazwyczaj nie da się ich obsłużyć bez smartfona.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: