MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
BOSE Virtually Invisible 691 głośnik ścienny | Autoryzowany Dealer

BOSE Virtually Invisible 691 głośnik ścienny | Autoryzowany Dealer

ID produktu 4702
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za para
Dostępność na zamówienie
Cena: 2669 zł
oblicz rate

BOSE Virtually Invisible 691

 

Głośniki wewnątrzścienne

 

 

Wysokiej jakości głośniki wewnątrzścienne firmy Bose®

Prostokątne głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible® są wyposażone w przetwornik basowy o średnicy 12,7 cm oraz dwa precyzyjnie rozmieszczone przetworniki wysokotonowe o średnicy 1,9 cm. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność nakierowania głośników bezpośrednio na pomieszczenie. Ich niewielkie rozmiary ułatwiają montaż, a przy tym nadal zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Wyjątkowa technologia Bose® Stereo Everywhere® zastosowana w głośnikach zapewnia równomierny dźwięk stereo na dużej powierzchni bez spadków jakości.

 • Ten wysokiej jakości głośnik wewnątrzścienny firmy Bose® wyposażony jest w przetwornik niskotonowy o średnicy 12,7 cm oraz dwa precyzyjnie rozmieszczone przetworniki wysokotonowe o średnicy 1,9 cm
 • Wysoka jakość dźwięku o pełnej charakterystyce, znacznie przewyższająca rozwiązania konkurencji
 • Technologia Stereo Everywhere® równomiernie wypełnia całe pomieszczenie dźwiękiem stereo wysokiej jakości
 • Smukła i elegancka obudowa pozwala wkomponować głośniki w wystrój danego wnętrza, a maskownice są przystosowane do malowania
 • Standardowe klamry montażowe i przednie osłony mocowane za pomocą magnesów przyspieszają i ułatwiają montaż

Dźwięk jest wyjątkowy. Głośników nie widać.

Niezwykle smukła obudowa jest przymocowana bezpośrednio do przedniej osłony, co umożliwia szybkie malowanie obu elementów i eleganckie wkomponowanie ich w wystrój wnętrza. Brak tkaniny maskującej sprawia, że nie musisz się martwić o nadmiar farby wsiąkającej tam, gdzie nie trzeba. Magnesy pozwalają na szybki montaż i demontaż. Montaż przebiega szybko i wygodnie dzięki standardowym klamrom.

Odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo dzięki technologii SoundTouch®

Głośniki te zostały wyposażone w jeszcze jedną funkcję, która wyróżnia je na tle konkurencji — odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo w sieci Wi-Fi®. Dodatkowy wzmacniacz SoundTouch® SA-5 sprawia, że możesz odkrywać nowe utwory i słuchać ulubionej muzyki z niespotykaną wcześniej łatwością. Odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo z 20 tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, utworów i list odtwarzania z biblioteki muzycznej a nawet popularnych usług muzycznych, takich jak Deezer™ czy Spotify®. Jedyne, co potrzeba, to domowa sieć Wi-Fi®. System współpracuje również z innymi systemami SoundTouch®, dzięki czemu muzyki można słuchać w wielu pomieszczeniach. W trybie Party systemy te współpracują ze sobą i działają jak jeden, aby muzyka była odtwarzana wszędzie. Można odtwarzać inny utwór w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Wymiary

Głośniki

 • Wysokość: 28,90 cm
 • Szerokość: 18,50 cm
 • Głębokość: 8,90 cm
 • Waga: 1,50 kg
 

Inne potrzebne elementy

 • Przewód głośnikowy (informacje pomocne przy wyborze odpowiedniej grubości znajdują się w przewodniku użytkownika).

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • 2 głośniki
 • Osłony głośników
 • Szablon

 

Czemu głośniki Virtually Invisible® zawdzięczają swoją doskonałą jakość dźwięku?

Głośniki Virtually Invisible® są wyposażane w przetwornik niskotonowy (o średnicy 7" w modelach 891 i 791 i 5" w przypadku modeli 691 i 591) oraz dwa przetworniki wysokotonowe. Przetworniki wysokotonowe wykorzystują technologię Stereo Everywhere™, która zapewnia bardziej zrównoważony i przestrzenny dźwięk praktycznie w każdym miejscu pomieszczenia. Pozwala to użytkownikowi na większą swobodę, jeśli chodzi o wybór miejsca odsłuchowego.

W jakiego rodzaju konstrukcjach ścian można zamontować głośniki Virtually Invisible®?

Głośniki Virtually Invisible® można zamontować w ramowej konstrukcji drewnianej pokrytej płytą ścienną okładzinową z gipsu, zaprawy i łat, boazerii lub podobnych. Instalować je można w ścianach chronionych izolacją w formie maty z ciągliwego włókna szklanego lub wdmuchiwanej celulozy, ale nie w ścianach pokrytych sztywną pianką lub azbestem.

 

Czy mogę zamontować głośniki Virtually Invisible® samodzielnie?

Tak. Głośniki Virtually Invisible® wykorzystują rozwiązania techniczne w zakresie montażu, które stały się wyznacznikiem jakości w branży. Jeśli masz wprawę w cięciu w suchym tynku i operowaniu śrubokrętem, z łatwością zainstalujesz głośnik własnoręcznie. Poziom trudności w instalowaniu okablowania głośnika zależy od konstrukcji samego domu.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: