MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
Bose SoundTouch 30 series III System muzyczny czarny | Autoryzowany Dealer

Bose SoundTouch 30 series III System muzyczny czarny | Autoryzowany Dealer

ID produktu 4382
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - multimedia
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 2199 zł
2239 zł
oblicz rate

Bose prezentuje:

 

Soundtouch 30 series III bezprzewodowy system muzyczny.

 

Najbardziej wszechstronny bezprzewodowy system muzyczny w ofercie firmy Bose

Jako meloman nieustannie odtwarzasz utwory i albumy ulubionych wykonawców znalezione w sieci. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 30 pozwoli Ci usłyszeć je w zupełnie inny sposób. Urządzenie łączy się z domową siecią Wi-Fi® bez pośrednictwa dodatkowego, skomplikowanego sprzętu. Wykorzystuje wyjątkową technologię Waveguide połączoną z wysoce efektywnym głośnikiem niskotonowym, co zapewnia głęboki, bogaty dźwięk, który wypełni nawet największe pomieszczenie w domu. Zyskasz natychmiastowy dostęp do ulubionych nagrań, bez użycia telefonu czy tabletu. Wystarczy wybrać jedno z sześciu zaprogramowanych ustawień na pilocie lub głośniku.

 • Wygodne odtwarzanie muzyki w całym domu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.
 • Konfiguracja i nawiązanie połączenia z domową siecią Wi-Fi® trwają zaledwie kilka minut.
 • Zaawansowana aplikacja zmienia telefon w pilota.
 • Można dodawać kolejne systemy SoundTouch®, aby odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.
 • Tryb łączności Bluetooth® zapewnia dostęp do większej liczby źródeł muzyki.
 • Oceniaj utwory podczas słuchania (przyciski oceny pozytywnej lub negatywnej).

Odkrywanie muzyki z systemem SoundTouch®

Technologia SoundTouch® sprawia, że odkrywanie i odsłuchiwanie muzyki jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzaj miliony utworów w ramach platformy muzycznej Spotify czy Deezer. Możesz również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Aplikacja SoundTouch® pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Z kolei sześć łatwo programowanych ustawień umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu aplikacji, systemu lub za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Uczyń z niego swój główny system audio

Wybierz zaprogramowane ustawienie... i słuchaj. Jeszcze przed refrenem pierwszej piosenki przekonasz się, dlaczego to nasz najlepszy bezprzewodowy system muzyczny. Głośnik niskotonowy o dużej mocy generuje głęboki i czysty bas. Z dwóch optymalnie rozmieszczonych przetworników płyną czyste, dźwięcznie brzmiące średnie i wysokie tony. Do niezwykle wysokiej jakości dźwięku z systemu SoundTouch® 30 przyczynia się także wyjątkowa technologia Waveguide. Uczyń z tego urządzenia swój główny system audio i pozwól ulubionej muzyce zabrzmieć, jak nigdy wcześniej.

Możliwość rozbudowy systemu

Możesz zacząć od kupna jednego urządzenia, aby potem w dowolnym momencie dodać kolejne. Bezprzewodowy system muzyczny SoundTouch® 30 jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Bezpłatna aplikacja zapewniająca pełną kontrolę

Aplikacja SoundTouch® pozwala korzystać z usług muzycznych, takich jak Spotify czy Deezer. To również dostęp do tysięcy stacji radiowych w Internecie oraz plików z własnej biblioteki muzycznej. W ten sposób zawsze znajdziesz utwór odpowiedni w danej sytuacji. Aplikacja zmienia telefon w zaawansowanego pilota, który pozwala zarządzać muzyką z dowolnego miejsca w domu.

System SoundTouch®: inny niż wszystkie

Możliwe jest zaprogramowanie sześciu ustawień — w aplikacji lub samym systemie. Pilot i głośnik SoundTouch® automatycznie je zapamiętają.

Chcesz użyć telefonu lub tabletu do sterowania systemem? Nic prostszego. Jeśli jednak nie lubisz tracić czasu na włączanie i odblokowywanie telefonu, masz do wyboru inną opcję. Możesz użyć pilota lub nacisnąć przycisk programowanego ustawienia na głośniku, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie.

Wbudowany moduł łączności Bluetooth®

Umożliwia przesyłanie muzyki z własnych urządzeń lub tych należących do znajomych — w dowolnym momencie. Dzięki temu można słuchać muzyki z jeszcze większej liczby źródeł, np. z serwisu YouTube.

Dwa warianty kolorystyczne

System SoundTouch® 30 jest dostępny w czarnej i białej wersji kolorystycznej, tak aby wyglądał doskonale w dowolnym pomieszczeniu w domu.

Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Wymiary

System

 • Wysokość: 24,60 cm
 • Szerokość: 43,50 cm
 • Głębokość: 18,00 cm
 • Waga: 11,70 kg

Pilot zdalnego sterowania

 • Wysokość: 11,40 cm
 • Szerokość: 4,40 cm
 • Głębokość: 1,30 cm
 • Waga: 50,00 g

Wejścia/wyjścia

 • Wejście dodatkowe (AUX)
 • Port Ethernet
 • Porty USB

Dodatkowe informacje

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi®
 • Wyświetlacz OLED
 • Obsługa sieci bezprzewodowych: 802.11 b/g/n
 • Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, AAC, bezstratny format Apple Lossless
 • Bluetooth®

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • SoundTouch® 30 bezprzewodowy system muzyczny series III
 • Kabel zasilania
 • Kabel USB
 • Pilot zdalnego sterowania

 

Czy do korzystania z systemu jest potrzebny smartfon lub tablet?

 

Nie. Po skonfigurowaniu systemu można bezpośrednio sterować muzyką, korzystając z sześciu zaprogramowanych ustawień za pomocą przycisków systemu lub pilota. Można skorzystać z aplikacji SoundTouch® w smartfonie lub tablecie, aby odkryć więcej muzyki lub zresetować niektóre zaprogramowane ustawienia.

 

Czy system obsługuje łączność Bluetooth®?

 

Tak. Użytkownicy mogą odtwarzać bezprzewodowo muzykę z urządzeń Bluetooth, aby korzystać z jeszcze większej liczby źródeł, np. serwisu YouTube.

 

Jaką muzykę przesyłaną strumieniowo z Internetu można odtwarzać?

 

Systemy SoundTouch® umożliwiają słuchanie internetowych stacji radiowych z całego świata. Odtwarzają także muzykę z internetowych usług muzycznych, takich jak Deezer czy Spotify.

 

Czy mogę odtwarzać muzykę zapisaną na komputerze?

 

Tak. Systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie utworów muzycznych zapisanych na komputerze i obsługiwanych za pomocą aplikacji iTunes lub Windows Media Player.

 

Czym różnią się bezprzewodowe systemy muzyczne SoundTouch® 10, 20 i 30?

 

Wszystkie systemy korzystają z łączności Wi-F i Bluetooth® oraz programowanych ustawień do odtwarzania muzyki, ale każdy z nich ma inne parametry, odpowiednie do rozmiaru różnych pomieszczeń w domu. System SoundTouch® 10 jest najmniejszy, jednak bogata charakterystyka dźwięku w jakości firmy Bose® znacznie wybiega poza sprzęt tych rozmiarów. Model SoundTouch® 20 to bezprzewodowy system muzyczny niewielkich rozmiarów, który wypełnia czystym dźwiękiem całe pomieszczenie. Z kolei SoundTouch® 30 to nasz najlepszy jednoczęściowy system muzyczny, wyposażony w technologię głośników Bose® Waveguide. Dźwięk z tego zestawu jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. Systemy SoundTouch® 20 i 30 wyświetlają na ekranie OLED informacje takie, jak nazwa utworu, wykonawcy i stacji radiowej czy dane o stanie łączności. W modelu SoundTouch® 10 zastosowano 4 diody LED na przednim panelu, które informują o stanie połączenia.

 

Czy z systemów SoundTouch® można korzystać za pośrednictwem publicznych sieci Wi-Fi® (na lotnisku, w kawiarni itp.)?

 

Nie. Chociaż z większości tych sieci można korzystać bezpłatnie, stosowane w ich przypadku procesy rejestrowania i logowania różnią się od procesu konfigurowania wykorzystanego w aplikacji SoundTouch®. Produkty SoundTouch® są przeznaczone do użytku domowego, nie mobilnego.

 

Ile systemów mogę mieć jednocześnie w sieci?

 

To zależy od przepustowości domowej sieci Wi-Fi. Szacujemy, że w przypadku większości gospodarstw domowych można podłączyć bezprzewodowo maksymalnie cztery systemy. Jeśli chcesz wyposażyć w system więcej niż cztery pomieszczenia, zalecamy podłączenie części urządzeń za pomocą przewodowego połączenia Ethernet.

 

Które systemy operacyjne są zgodne z aplikacją SoundTouch®?

 

Aplikacja jest zgodna z systemami Windows® XP, 7, 8, 10; 64-bitowymi komputerami Mac z systemem OS X w wersji 10.6.8 lub nowszej; dowolnym urządzeniem iPhone, iPad lub iPod touch z systemem iOS5 lub nowszym oraz urządzeniami Android z systemem Android w wersji 4.03 lub nowszej.

 

Czy przy użyciu systemów SoundTouch® można odtwarzać muzykę z kilku komputerów w danej sieci?

 

Tak, o ile na każdym komputerze jest zainstalowana aplikacja SoundTouch®. Każdy komputer jest wyświetlany na liście źródeł w aplikacji jako osobna biblioteka.

 

Czy można przesyłać strumieniowo sygnał wideo?

 

Nie. Systemy SoundTouch® obsługują wyłącznie sygnał audio.

 

Czy można samemu przypisywać ustawienia zaprogramowane w systemie?

 

Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać zaprogramowane ustawienie (przyciski na urządzeniu lub na pilocie), aby zapisać aktualnie słuchaną muzykę. Za pomocą aplikacji SoundTouch® można także przeciągać i upuszczać zaprogramowane ustawienia z komputera lub urządzenia inteligentnego.

 

Czy mogę przesyłać strumieniowo muzykę do różnych pomieszczeń?

 

Tak, jeśli masz wiele produktów SoundTouch®, możesz odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo — różne utwory w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy, aby odtwarzać ulubioną muzykę w wybranym miejscu.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają odtwarzanie muzyki z napędu NAS (Network Attached Storage)?

 

Tak, systemy SoundTouch® współpracują z wybranymi napędami NAS, takimi jak DiskStation marki Synology czy My Cloud™ marki Western Digital, umożliwiając odtwarzanie przesyłanych strumieniowo utworów z własnej biblioteki muzycznej bez konieczności włączania komputera.

 

Jakie formaty dźwięku są obsługiwane przez systemy SoundTouch®?

 

Obsługiwane są formaty MP3, WMA, M4A, AAC, FLAC oraz bezstratny format Apple Lossless.

 

Czy systemy SoundTouch® umożliwiają przesyłanie dźwięku z tunera AM/FM lub telewizora z jednego pokoju do drugiego?

 

Nie. Systemy SoundTouch® stworzono z myślą o internetowych stacjach radiowych, usługach muzycznych, a także muzyce zapisanej na komputerze.

 

Czy system obsługuje funkcję AirPlay?

Nie. Nowe modele nie obsługują już funkcji AirPlay. Tym niemniej poprzednia generacja systemów SoundTouch® 20 i 30 nadal umożliwia jej wykorzystywanie.

Jaką technologię akustyczną zastosowano w bezprzewodowym systemie muzycznym SoundTouch® 30?

System SoundTouch® 30 wykorzystuje masywny głośnik niskotonowy, podłączony do opatentowanej prowadnicy falowej, podczas gdy dwa przetworniki w górnych rogach odpowiadają za średnie i wysokie częstotliwości. Jest to nasz najlepszy jednoczęściowy bezprzewodowy system muzyczny. Zapewnia głęboki, pełny dźwięk, który jest na tyle mocny, że może wypełnić największe pomieszczenie w domu.

 

Czym różnią się modele SoundTouch® 20 i 30 series II od modeli series III?

 

Systemy z oznaczeniem series III korzystają z nowej platformy dwupasmowej, aby poprawić wydajność i przepustowość sieci Wi-Fi, zwiększyć zasięg działania i ograniczyć zakłócenia wywoływane przez inne urządzenia bezprzewodowe. Systemy series III umożliwiają też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń Bluetooth. Modele series III są dostępne w nowych wersjach kolorystycznych. Systemy series III nie obsługują funkcji AirPlay.

 

Czy system korzysta z baterii?

 

Nie, w systemie nie zastosowano zasilania bateryjnego.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: