MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
Bose SoundLink Revolve Głośnik Bluetooth - srebrny | Autoryzowany Dealer | Dostępne od ręki

Bose SoundLink Revolve Głośnik Bluetooth - srebrny | Autoryzowany Dealer | Dostępne od ręki

ID produktu 5556
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Multimedia i głośniki
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 729 zł
769 zł
oblicz rate

Poznaj SoundLink Revolve, jeden z naszych najlepszych przenośnych głośników Bluetooth do tej pory. Głośnik zapewnia wielokierunkowy dźwięk, gwarantując równomierną głośność na całym obszarze. Wystarczy umieścić go na środku pomieszczenia, by zapewnić jednolite wrażenia wszystkim słuchającym. Można też postawić go przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki czemu będziesz miał wrażenie zanurzenia w dźwięku. Zabierasz go w drogę? Idealnie, bo został zaprojektowany z myślą o tym, aby podążać za Tobą wszędzie tam, gdzie się wybierasz.

 

Niech rozmiar Cię nie zmyli. Niewielka obudowa zawiera w sobie więcej nowinek technicznych, niż Ci się zdaje. Niezwykle wydajny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny. Wszystko to razem oznacza, że dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna.

 

Sam nie boisz się zmoknąć. Twój głośnik też nie powinien mieć z tym problemu. Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach, takich jak basen czy zlew kuchenny.

 

Nie zawsze robisz wszystko idealnie. Mając te głośniki, wcale nie musisz. Nie przejmuj się tym, że głośnik się przewrócił, został rzucony, czy postawiony z większym impetem, niż zazwyczaj. Dzięki miękkim materiałom, z których wykonano głośnik, można potrząsać nim bez zbędnych obaw.

 

KOMUNIKATY GŁOSOWE
Łączność bezprzewodowa. To niezwykle proste. Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię przez proces parowania Bluetooth . Możesz podłączyć się do dwóch urządzeń jednocześnie — głośnik zapamiętuje osiem ostatnio podłączanych urządzeń.
ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY
Już to skądś znasz. Wszyscy skupieni w jednym miejscu, a w tle przyjaciel, mówiący przez zestaw głośnomówiący. Ty wysilasz się, żeby zrozumieć jego. On wysila się, żeby zrozumieć Ciebie. To już przeszłość. Głośniki SoundLink Revolve pozwalają na odbieranie połączeń bezpośrednio przez głośnik, dzięki czemu słowa słychać wyraźniej i są one mniej przytłumione.
KOMUNIKATY GŁOSOWE SIRI I GOOGLE
Nie masz pod ręką swojego telefonu? Bez obaw! Po prostu wciśnij i przytrzymaj wielofunkcyjny przycisk, aby uzyskać dostęp do komunikatów głosowych dla aplikacji Siri i Google Now™ bezpośrednio z poziomu głośnika.
WODOODPORNOŚĆ
Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach. Dzięki kompleksowym testom i normie IPX4 sprawiliśmy, że Twój głośnik bez problemu poradzi sobie z przypadkowym opryskaniem wodą.
AKUMULATOR
Przenośny głośnik wymaga niesamowitej żywotności akumulatora. Ten głośnik taką posiada. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 12 godzin odtwarzania.
UNIWERSALNY GWINT NA STATYWY
Brakuje Ci miejsca? To żaden problem. Uniwersalny gwint pozwoli Ci na zamontowanie głośnika SounLink Revolve na dowolnym statywie.
SPECYFIKACJA
Wymiary / waga
Głośnik:15,2 (wys.) × 8,2 (szer.) × 8,2 (głęb.) cm (0,66 kg)
Wejścia i wyjścia
Wejście AUX 3,5 mm
Port USB micro-B
Dodatkowe informacje
Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
Czas pracy akumulatora do 12 godzin
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Głośnik SoundLink Revolve
Zasilacz USB
Kabel USB
Adaptery zasilacza sieciowego
Czym różni się głośnik SoundLink Revolve od większego głośnika SoundLink Revolve+?
Głośnik SoundLink Revolve+ jest większy i generuje głośniejszy dźwięk, który bardziej wypełnia przestrzeń niż w przypadku głośnika SoundLink Revolve. Ze względu na jego większy rozmiar głośnik SoundLink Revolve+ ma również specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Żywotność akumulatora w głośniku SoundLink Revolve+ wynosi do 16 godzin, a w głośniku SoundLink Revolve do 12 godzin. Wszystkie pozostałe parametry są takie same.
Z jakich źródeł dźwięku mogę korzystać w połączeniu z głośnikami SoundLink Revolve?
Z głośnikami SoundLink Revolve i Revolve+ można się połączyć za pomocą Bluetooth oraz korzystając z kabla audio stereo 3,5 mm. Technologia NFC pomaga z parowaniem Bluetooth.
Czy głośniki SoundLink Revolve obsługują sieć Wi-Fi® lub WiDi®?
Nie. Jedyne bezprzewodowe podłączenie głośników możliwe jest za pośrednictwem Bluetooth.
Jaki jest zasięg łączności bezprzewodowej głośników SoundLink Revolve?
Głośniki mają bezprzewodowy zasięg do 9 metrów. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany, zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi lub inne urządzenia bezprzewodowe.
Jak wiele urządzeń można sparować z głośnikami SoundLink Revolve?
Głośniki SoundLink Revolve zapamiętują ostatnich osiem urządzeń, z którymi były parowane lub połączone, usuwając najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym urządzeniem.
Czy dwa głośniki SoundLink Revolve można bezprzewodowo połączyć w trybie Party?
Tak, przy użyciu aplikacji Bose Connect, możesz uruchomić tryb Party z następujących głośników Bose Bluetooth: SoundLink Revolve oraz SoundLink Revolve+.
Czy można strumieniowo przesyłać muzykę (usługi typu Spotify, Deezer itp.) z komputera do głośnika?
Tak, jeśli komputer obsługuje łączność Bluetooth i znajduje się w odległości do 10 m od głośnika.
Co się stanie, gdy podczas przesyłania muzyki z telefonu do głośnika nadejdzie połączenie?
Przy nadchodzącym połączeniu odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane, a sygnał połączenia będzie słychać przez głośnik. Połączenie można odebrać, naciskając przycisk wielofunkcyjny. W celu przeprowadzenia rozmowy należy mówić bezpośrednio do głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostanie wznowione.
Jaka jest wydajność głośników SoundLink Revolve i Revolve+ Bluetooth?
Przy standardowym użytkowaniu, akumulator głośnika SoundLink Revolve działa do 12 godzin, a głośnika SoundLink Revolve+ do 16 godzin. Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanej muzyki i poziomu głośności.
Ile czasu zajmuje ładowanie akumulatora w głośnikach SoundLink Revolve i Revolve+ Bluetooth?
Kiedy muzyka nie jest odtwarzana, znaczną część akumulatora głośnika SoundLink Revolve można naładować w ciągu około 4 godzin, jeśli użyje się w tym celu źródła zasilania USB. Ładowanie z alternatywnych źródeł zasilania USB lub podczas odtwarzania muzyki może potrwać dłużej.
Czemu służą komunikaty głosowe głośnika?
Zapewniają wskazówki w trakcie wykonywania parowania Bluetooth oraz procesu podłączania. Ponadto rozpoznają nazwy podłączonych urządzeń źródłowych, upraszczając użytkowanie z więcej niż jednym urządzeniem źródłowym
Czy komunikaty głosowe można wyłączyć?
Tak. Wystarczy nacisnąć jednocześnie klawisze „+” (zwiększanie głośności) oraz „–” (zmniejszanie głośności).
Czy za pomocą głośników Bluetooth SoundLink® Revolve i Revolve+ można odtwarzać dźwięk z filmów, na przykład tych oglądanych na tablecie?
Tak. Jednakże jakość połączenia, w szczególności synchronizacja obrazu i dźwięku, może być gorsza ze względu na różne technologie przetwarzania sygnałów użyte w głośnikach. Problemy z synchronizacją mogą wystąpić, gdy używane jest połączenie Bluetooth, gniazdo AUX lub USB.
Co oznacza norma IPX4 w przypadku wodoodpornych głośników SoundLink Revolve?
Norma IPX4 określa stopnie ochrony związane z intruzją ciał stałych (w tym części ciała, takich jak ręce czy palce u rąk), kurzu, przypadkowym kontaktem oraz wodą w obudowach elektrycznych. W przypadku głośników SoundLink Revolve i Revolve+ wyszliśmy poza standardowe parametry testowe i sprawiliśmy, że Twój głośnik bez problemu poradzi sobie z przypadkowym opryskaniem wodą. Oznacza to, że głośników SoundLink Revolve i Revolve+ można używać w wielu miejscach, także w sytuacjach, w których mogłyby zamoknąć (na przykład na basenie, w deszczu, przy myciu samochodu albo w kuchni itp.). Nie można go tylko zanurzać w wodzie.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: