MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
BOSE Soundbar Universal Remote pilot programowalny | Autoryzowany Dealer

BOSE Soundbar Universal Remote pilot programowalny | Autoryzowany Dealer

ID produktu 6394
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Akcesoria
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 219 zł
oblicz rate

Bose Soundbar Universal Remote

Odkryj pełną kontrolę
Oto pilot zdalnego sterowania, którego polubisz. Uniwersalny pilot Bose Soundbar Universal Remote może sterować praktycznie każdym urządzeniem. Jeśli dany sprzęt można podłączyć do telewizora, pilot będzie mógł nim sterować. Możesz pożegnać się z zagraconym stolikiem kawowym i zastanawianiem się, które urządzenie jest sterowane przez którego pilota — potrzebujesz tylko tego jednego.

Dołączony do głośnika Bose Soundbar 700. Opcjonalne akcesorium dla głośnika Bose Soundbar 500.

Podświetl drogę
Zależało nam na maksymalnym zwiększeniu komfortu użytkowania i skróceniu czasu obsługi do minimum. Udało nam się osiągnąć dzięki pomysłowemu systemowi podświetlenia kontekstowego. Uniwersalny pilot Bose Soundbar Universal Remote wyróżnia tylko przyciski potrzebne do wykonania danego zadania. Pilot automatycznie dostosowuje podświetlenie przycisków, by wyróżniać tylko te potrzebne w danej chwili. Dzięki temu nie trzeba już szukać potrzebnych przycisków.

Wygląda doskonale. Jeszcze lepiej leży w dłoni.
Bez problemu rozpoznajesz jakość. Porzuć więc piloty wyglądające jak kalkulatory naukowe — tym pilotem będziesz chcieć się chwalić. Smukła konstrukcja, wysokiej jakości akcenty z aluminium i miękka w dotyku, jednolita klawiatura elastomerowa sprawiają, że pilot nie tylko świetnie wygląda, ale równie doskonale leży w dłoni.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: