MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Bose QuietComfort® Earbuds soapstone | Dostępne od ręki!

Bose QuietComfort® Earbuds soapstone | Dostępne od ręki!

ID produktu 8255
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Słuchawki
Cena za szt.
Dostępność 2szt.
Cena: 1199 zł
oblicz rate

ŚWIAT POGRĄŻA SIĘ W CISZY,
A MUZYKA NABIERA BARW
Wyjątkowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zastosowano przełomowe i innowacyjne rozwiązania akustyczne oraz najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk oraz bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy. Dzięki temu usłyszysz szczegóły, które wcześniej Ci umykały — jak oddech wokalisty między słowami czy pstrykanie palcami w głębi widowni.

Wierzymy, że żadne inne bezprzewodowe słuchawki douszne nie zapewnią takich wrażeń odsłuchowych, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, podcasty, filmy czy rozmowy telefoniczne.

BOSE ACOUSTIC NOISE CANCELLING™
Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu
Dzięki wykorzystaniu opatentowanych, innowacyjnych rozwiązań aktywnej i pasywnej redukcji hałasu słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds pozwalają korzystać ze wszystkich możliwości tej technologi — dostępnej także w naszych najlepszych słuchawkach nausznych — tyle że zamkniętej w niewielkiej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji dousznej.

AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU
Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony monitorują dźwięki w otoczeniu i w kanale słuchowym, a następnie w ułamku milisekundy generują sygnał przeciwny, eliminując niepożądany hałas. W ten sposób dociera do Ciebie tylko to, co chcesz usłyszeć.

PASYWNA REDUKCJA HAŁASU
Miękki element końcówki, który znajduje się wewnątrz ucha jest zbudowany tak, aby szczelnie lecz delikatnie wypełniać przewód słuchowy. Im to wypełnienie jest dokładniejsze, tym lepiej blokuje hałas z otoczenia i pozwala cieszyć się lepszym dźwiękiem. Szczelność wypełnienia jest też niezbędna do uzyskania głębokich niskich tonów, tak istotnych dla pełnowymiarowego, emocjonalnego odbioru muzyki i filmów.

Dopasuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki regulowanej redukcji hałasu
Kompletna cisza stwarza idealne warunki do słuchania muzyki, ale są chwile, gdy nie chcesz całkowicie odcinać się od otaczającego Cię świata. Na przykład gdy przechodzisz przez ulicę. Albo chcesz posłuchać komunikatu na lotnisku. Ponieważ optymalny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds pozwalają go regulować. Do wyboru masz cały wachlarz opcji — od całkowitej eliminacji niepożądanych dźwięków po minimalny poziom redukcji hałasu.

W razie potrzeby możesz skorzystać z trybu pełnego kontaktu. Dzięki tej przydatnej funkcji masz wrażenie, że wcale nie nosisz słuchawek — bez problemu zamówisz kawę lub porozmawiasz ze współpracownikami.


UZNANY I REALISTYCZNY DŹWIĘK
Wierzymy, że nie znajdziesz lepiej brzmiących dousznych słuchawek bezprzewodowych
Zastosowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala perfekcyjnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz.

To nie jest mały wyczyn. W miarę redukcji poziomu głośności w większości słuchawek basy często zanikają, przez co muzyka traci swój charakter i barwę. Rozwiązaliśmy ten problem dzięki technologii aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowanej pod kątem poziomu głośności. Innowacja ta automatycznie zwiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki czemu muzyka, filmy i dialogi, których słuchasz, pozostają zrównoważone nawet w przypadku zmiany głośności.


PEWNE I WYGODNE SŁUCHAWKI DOUSZNE
Ruszaj się, ile chcesz. One pozostaną na swoim miejscu
Nasi inżynierowie opracowali opatentowaną konstrukcję końcówek, które zastosowaliśmy w tych słuchawkach, niemal dekadę temu i od tamtej pory nieustannie ją doskonalą.

W nowej konstrukcji końcówek StayHear® Max każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest wykonana z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco wygodne, aby można było je nosić przez cały dzień.

WYRAŹNE ROZMOWY
Twoi rozmówcy usłyszą Ciebie — a nie hałas wokół
Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i eliminuje większość hałasu z otoczenia. W rezultacie, niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie rozmowy, czy korzystasz z wirtualnego asystenta, Twój głos jest centrum uwagi.


ŁATWE STEROWANIE DOTYKOWE
Twoje ulubione funkcje. Dostępne na wyciągnięcie ręki
Te całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne zamiast przycisków są wyposażone w intuicyjny interfejs dotykowy. Umożliwia on sterowanie zawartością za pomocą kilku prostych gestów.


ODPORNOŚĆ NA POT I WARUNKI POGODOWE
W swoim żywiole.
W każdym żywiole
Możesz z nich korzystać podczas ćwiczeń. Możesz bez obaw nosić je podczas deszczu, śniegu czy gradu. Dzięki ochronie IPX4 słuchawki nie zamilkną nawet w trudnych warunkach.


CZAS PRACY AKUMULATORA
Do 6 godzin nieprzerwanej przyjemności
Bose QuietComfort® Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu.

Dodatkowe 12 godzin odtwarzania dzięki etui z ładowarką

Słuchawki ładują się, będąc w etui. Akumulator etui pomieści wystarczająco energii, by dwukrotnie naładować słuchawki.

15 minut = 2 godziny pracy

Wyczerpana bateria? Krótkie, 15-minutowe doładowanie zapewni dodatkowe 2 godziny słuchania.

Ładowanie bezprzewodowe

Bezprzewodowe etui z ładowarką jest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującą z certyfikatem Qi.

W PEŁNI BEZPRZEWODOWE
Łączność Bluetooth®, która po prostu działa, dzięki czemu dźwięk nie cichnie
Zachwycające brzmienie jest bezwartościowe bez niezawodnego połączenia bezprzewodowego. Słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds zoptymalizowano pod kątem technologii Bluetooth 5.1 i zaprojektowano tak, aby umożliwić szybkie i stabilne parowanie. Połączenie jest niezawodne, jeśli odległość od sparowanego urządzenia wynosi nie więcej niż 9 metrów.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds w kolorze Triple Black i etui ładujące
Elementy, które tworzą całość
Najlepszy na świecie system redukcji hałasu i uznany, realistyczny dźwięk — w kompaktowej, całkowicie bezprzewodowej słuchawce dousznej równomiernie przylegającej do ucha.


Słuchawki douszne, z którymi się nie rozstaniesz.
Niezależnie od tego, gdzie jesteś.
W biurze. W metrze. Na siłowni. W kawiarni. Cokolwiek masz w planach, słuchawki Bose QuietComfort® Earbuds z pewnością dotrzymają Ci kroku.

Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds w kolorze Triple Black w etui ładującym z otwartą pokrywką
Wydajne etui z ładowarką
W zamyśle projektantów słuchawek Bose QuietComfort® Earbuds etui stanowiło integralną część urządzenia — równie ważną jak same słuchawki.

To wytrzymałe etui zniesie trudy podróżowania przez cały dzień. W jego magnetycznym wnętrzu słuchawki będą bezpieczne podczas ładowania. Akumulator etui ma wystarczająco energii, by dwukrotnie naładować je do pełna — co przekłada się na dodatkowe 12 godzin słuchania. Ponadto krótkie, 15-minutowe doładowanie zapewni dodatkowe 2 godziny słuchania. Łatwo naładujesz etui zawartym w zestawie przewodem USB-C lub dowolną bezprzewodową matą ładującą z certyfikatem Qi (brak w zestawie).
Zewnętrzne diody LED pokazują stan naładowania akumulatora etui. Po otwarciu pokrywy etui słuchawki douszne od razu parują się z Twoim urządzeniem mobilnym.

Niestandardowe opcje sterowania
Wystarczy dotknięcie palcem, by wybrać jeden z trzech poziomów redukcji hałasu, włączyć lub wstrzymywać odtwarzanie, odbierać połączenia i korzystać z wielu innych funkcji.

Jeżeli jednak chcesz odblokować wszystkie możliwości słuchawek QuietComfort® Earbuds, pobierz aplikację Bose Music. Umożliwia ona między innymi wybranie ulubionych ustawień redukcji hałasu, zarządzanie połączeniami Bluetooth i przypisanie akcji do skrótu. Na bieżąco aktualizuje również oprogramowanie słuchawek — a nawet samodzielnie odblokowuje nowe dostępne funkcje.


Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds
QUIETCOMFORT® EARBUDS
Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu.
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: