MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling srebrne ex demo | Autoryzowany Dealer | Dostępny od ręki!

Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling srebrne ex demo | Autoryzowany Dealer | Dostępny od ręki!

ID produktu 3633
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Słuchawki
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 1098 zł
1399 zł
oblicz rate

Słuchawki włączone. Świat wyłączony.

 

 Dostępna ostatnia para w kolorze białym w wersji dedykowanej dla telefonów android.


Słuchawki QuietComfort® 25 zostały przeprojektowane, by brzmiały lepiej, były bardziej komfortowe i łatwiejsze do zabrania ze sobą. Wystarczy je założyć, a wszystko ulegnie zmianie. Muzyka będzie głęboka i zrównoważona, a cisza wokół Ciebie pozwoli usłyszeć każdą nutę. Nawet lot stanie się przyjemny, gdy odgłos silnika wyraźnie zaniknie. Bez względu na to, jak hałaśliwy jest świat, liczysz się tylko Ty i Twoja muzyka — lub cisza i spokój.

  • Wiodąca w branży technologia redukcji hałasu — w podróży, w pracy i w każdym innym miejscu
  • Jakość dźwięku najlepsza w swojej klasie — realistyczne brzmienie ulubionej muzyki
  • Lekka konstrukcja wokółuszna — słuchawki można nosić przez cały dzień
  • Sterowanie muzyką i rozmowami z pomocą wbudowanego mikrofonu/pilota
  • Charakterystyczne wzornictwo — w kolorze czarnym lub białym

Udoskonalona konstrukcja

Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze wiodące w branży słuchawki, stosując materiały i wykończenia wysokiej klasy. Jednocześnie zadbaliśmy o niewielką wagę i jeszcze lepsze dopasowanie, dzięki obracanym muszlom słuchawkowym. Pałąk nagłowny ściślej przylega do głowy a luksusowy zamszopodobny materiał pod spodem poprawia komfort noszenia. Jeśli bateria AAA wyczerpie się, można słuchać muzyki dalej, bez redukcji hałasu. Muszle słuchawkowe obracają się, co pozwala na przechowywanie słuchawek w niedużym futerale, łatwym do noszenia.

Mniej hałasu. Więcej relaksu.

Słuchawki QC®25 pozwalają skupić się na tym, co istotne — Twojej muzyce, filmach i plikach wideo. Wszystko, czego nie chcesz słyszeć, zostaje zablokowane. Miejski gwar zatłoczonej ulicy. Hałas wewnątrz samolotu. Rwetes w biurze. Umożliwiają to zaawansowana technologia redukcji hałasu i unikalne systemy elektroniczne. Nawet poduszki słuchawek zmniejszają otaczający hałas, odcinając Cię od otaczającego świata.

Realistyczny dźwięk

Wielu z naszych inżynierów jest również muzykami o ogromnej pasji. Dlatego też, nosząc te słuchawki słyszysz dźwięk gitar. Wokale nabierają mocy przy refrenie. Głębokie basy i uderzenia bębna występują w kolejnych taktach. Technologie Bose® Active EQ i TriPort® zapewniają tak zachwycający dźwięk, że można słuchać muzyki przez wiele godzin. A komfortowe dopasowanie słuchawek na to pozwala.

Ty decydujesz

Nasze słuchawki z redukcją hałasu zostały zaprojektowane specjalnie do użytku z telefonami iPhone i innymi urządzeniami firmy Apple.Wbudowany mikrofon/pilot pozwalający na sterowanie odtwarzaniem i rozmowami jest zawsze pod ręką. Wiele funkcji jest także kompatybilnych z innymi popularnymi modelami telefonów.

Czy słuchawki QC®25 wymagają użycia baterii?

Tak. Słuchawki QC25 wymagają jednej baterii AAA, która znajduje się w opakowaniu. Zapewnia ona około 35 godzin działania.

 Czy po wyczerpaniu baterii można nadal słuchać muzyki?

Tak. Słuchawki QC 25 pozwalają słuchać muzyki również po wyczerpaniu baterii. Jednak bez zasilania, technologie redukcji hałasu i Active EQ, które elektronicznie zapewniają bardziej realistyczny dźwięk, będą wyłączone. Aby działać, technologie te wymagają zasilania.

Czy słuchawki QC25 są wodoodporne?

Nie. Nie są one przeznaczone do stosowania w mokrym środowisku.

Czy są to słuchawki audio Bluetooth®?

Nie. Model QC25 nie obsługuje funkcji Bluetooth, ale słuchawek można używać do redukcji hałasu bez podłączania kabla. Jeśli ważna jest jednocześnie jakość dźwięku Bose i łączność bezprzewodowa, warto rozważyć zakup jednego z naszych modeli  bezprzewodowych

Dlaczego w opakowaniu słuchawek QC25 znajduje się przejściówka?

Przejściówka ta służy do podłączenia słuchawek do systemów rozrywki w samolotach wyposażonych w podwójne gniazda wyjściowe.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: