MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
 BOSE L1 MODEL 1S + Moduł basowy B1 | Autoryzowany Dealer

BOSE L1 MODEL 1S + Moduł basowy B1 | Autoryzowany Dealer

ID produktu 7599
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Professional®
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 6999 zł
oblicz rate
Zestaw estradowy 

 BOSE L1 MODEL 1S + Moduł basowy B1 

 

Sugerujemy dokupienie do zestawu tego dedykowanego miskera BOSE Tonematch T

 

 

Rekomendowany dla widowni składającej się z maksymalnie 300 osób
12 przetworników w konfiguracji liniowej zapewnia 180-stopniowe poziome pokrycie dźwiękowe
Gwarantuje spójną równowagę tonalną z niewielkim spadkiem poziomu głośności w stosunku do odległości od głośnika
Lekkie, łączone części systemu ułatwiają transport, składanie i rozkładanie
Moduł basowy B1 w zestawie
Konfigurowanie sprzętu jest szybsze i więcej czasu zostaje na korzystanie z niego. Nowy przenośny system L1 Model 1S to nadzwyczajne połączenie przenośności i jakości dźwięku. Jest wystarczająco mały i lekki, aby konfiguracja przebiegała łatwo i szybko, a jednocześnie dość mocny, aby wypełnić dźwiękiem średniej wielkości pomieszczenie. System ten przeznaczony jest dla muzyków solowych, zespołów i mówców publicznych. W zestawie znajduje się jeden moduł basowy B1 poprawiający jakość niskich tonów.

Umieść PA za sobą
Pionowa konstrukcja systemu L1 Model 1S, złożona z małych, ułożonych blisko siebie przetworników, pozwala na rozprowadzanie dźwięku do przodu i na boki, zapewniając 180-stopniowe pokrycie — ale tylko w niewielkim stopniu w górę i w dół, co zmniejsza niepożądany pogłos. Umożliwia to uzyskanie spójnego, zbalansowanego tonalnie dźwięku, który bardziej równomiernie wypełnia scenę i widownię, z mniejszym spadkiem poziomu głośności niż w przypadku konwencjonalnych systemów.

Unikatowe technologie Bose® sprawiają, że system może pełnić funkcję publicznego nagłośnienia i monitora. Można go umieścić z tyłu wykonawcy lub obok niego, a będzie on słyszał to samo co publiczność. Wszystko pozostaje pod kontrolą, nie ma więc potrzeby stosowania konwencjonalnych monitorów, mikserów i systemów PA.

Wygodny w przenoszeniu
Trzy elementy systemu L1 Model 1S — górny głośnik w systemie array, dolny głośnik dodatkowy i podstawa zasilająca — łączą się łatwo i szybko bez potrzeby korzystania z osobnych stojaków na głośniki. Rozstawienie i złożenie trwa kilka minut. Wszystko można schować do dołączonych toreb ochronnych również ułatwiających transport.

Głęboki bas z niewielkiej obudowy
Moduł basowy B1 stanowi opcję bardziej przenośną. Jest znacznie lżejszy i mniejszy niż konwencjonalne moduły potrzebne do uzyskania takiej samej jakości dźwięku, Moduł zapewnia bardziej dokładne wzmocnienie niższych dźwięków w przypadku większości głosów i instrumentów.

Do systemu L1 Model 1S można dodać drugi moduł B1 lub zasilić z niego jeden moduł basowy B2, aby zyskać większą elastyczność i jeszcze większą moc.

Elastyczność wielu kanałów
Opcjonalny mikser ToneMatch® T4S lub T8S zapewnia dodatkowe kanały, umożliwiając rozbudowę systemu i podłączenie większej liczby instrumentów i mikrofonów. Można również użyć miksera ToneMatch w celu dostrojenia dźwięku z pomocą opatentowanych narzędzi wzmacniających tonalnie dźwięk.

Cechy
Technologie głośnikowe Spatial Dispersion™ i Articulated Array® zapewniają szeroką, równomierną scenę dźwiękową. 12 niewielkich przetworników Articulated Array zamontowanych w smukłej pionowej obudowie pozwala uzyskać zrównoważony tonalnie dźwięk w zakresie niemal 180 stopni w poziomie.
Zintegrowane wzmacniacze w podstawie zasilającej zapewniają czyste, precyzyjne wzmocnienie systemu L1 Model 1S z jednym lub dwoma modułami basowymi B1 albo jednym modułem basowym B2.
Port ToneMatch® w podstawie zasilającej umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału audio i zasilania do procesora dźwięku ToneMatch.
Wejście analogowe, regulacja natężenia sygnału oraz przypinana dioda sygnałowa LED do obsługi analogowego sygnału wejściowego o stałym poziomie przez kabel telefoniczny TRS 1/4˝. Może obsługiwać sygnał z instrumentów lub innych źródeł dźwięku, np. mikserów, odtwarzaczy MP3, komputerów lub systemów DVD.
Wyjście modułu basowego umożliwiające doprowadzenie wzmocnionego sygnału wyjściowego niskich tonów do modułu basowego. System L1 automatycznie dostosowuje korekcję po podłączeniu modułów basowych.
Konstrukcja z łączonych elementów: dzięki niewielkiej wadze elementów nie trzeba stosować podstaw pod głośniki i okablowania. Montaż trwa tylko kilka minut.
Dzięki chowanym nóżkom nowoczesne podstawy zasilające i głośniki są maksymalnie stabilne. Wszystkie cztery nóżki wysuwają się z podstawy zasilającej jednocześnie, co przyspiesza montaż i ułatwia transport systemu.
Wygodne torby do przenoszenia głośników (osobne dla każdego z głośników, podstawy zasilającej i modułu basowego) znacznie ułatwiają organizację koncertów.
Moduł basowy B1
Konstrukcja głośnika zapewnia jego wysoką efektywność. Zastosowano w nim dwa wysokiej jakości przetworniki 5,25" (13,3 cm) o dużym wychyleniu membrany, które emitują głębokie, potężne niskie tony pomimo niewielkich rozmiarów obudowy. Po podłączeniu do podstawy zasilającej sygnał basowy jest odpowiednio dostosowywany dzięki technologii aktywnej korekcji.
Niewielka i lekka obudowa sprawia, że system można łatwo przenieść, rozłożyć i ponownie złożyć. Zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne kolumny basowe, które pozwalają uzyskać podobny efekt. Dzięki blokowanym nóżkom można bezpiecznie umieścić na sobie do czterech modułów ułożonych na boku.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: