MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Bose FreeSpace 51 | Głośniki zewnętrzne | Autoryzowany Dealer

Bose FreeSpace 51 | Głośniki zewnętrzne | Autoryzowany Dealer

ID produktu 3304
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 2799 zł
oblicz rate

Zadzwoń po lepszą cenę! 

 

Głośniki zewnętrzne FreeSpace® 51

  • Dźwięk rozchodzący się w promieniu 360 stopni zapewnia największy obszar odsłuchu
  • Instalacja w lub na ziemi w celu ustawienia głośnika na wolnym powietrzu lub na patio
  • Zaprojektowana tak, aby była odporna na śnieg, światło słoneczne, deszcz, lód i mgłę solną
  • Pięcioletnia ograniczona gwarancja

Słuchaj delikatnych niuansów w ulubionych utworach muzycznych również na zewnątrz, tam gdzie montaż naścienny nie jest możliwy. Bose® FreeSpace® 51 to nasze najlepsze głośniki zewnętrzne do umieszczania w ogrodach, na tarasie lub patio. Podłącz te głośniki zewnętrzne do posiadanego sprzętu audio i ciesz się naturalnym dźwiękiem na szerokim obszarze odsłuchu.

Nasze zewnętrzne głośniki stereofoniczne FreeSpace® 51 zapewniają szerokie i jednolite pole odsłuchu dzięki projektowi pozwalającemu na rozchodzenie się dźwięku w promieniu 360 stopni. Centralnie umieszczony otwór poprawia niskie częstotliwości i pozwala zachować głębię i bogactwo muzyki również na zewnątrz. Kopułkowa maskownica zasłaniająca ten otwór odbija tony o wysokich częstotliwościach w obszarze odsłuchu.

Centralnie umieszczony otwór »
Kopułkowa maskownica »

Te głośniki do montażu w ogrodach i na patio można zainstalować w ziemi lub na twardych powierzchniach. Zostały zaprojektowane tak, aby wtapiać się w zieleń ogrodową, więc są ledwo dostrzegalne. Wyżłobienia na spodniej stronie podstawy pozwalają na schludne ułożenie kabli, co pozwala na prostą i profesjonalnie wyglądającą instalację na patio lub tarasie.

Te głośniki odporne na działanie warunków pogodowych, które charakteryzują odporna obudowa i skierowany do dołu, pełnozakresowy przetwornik o wielkości 11,4 cm, są odpowiednio trwałe, aby stosować je na zewnątrz, i generują dźwięk, którego spodziewasz się wewnątrz. Wytrzymałość na ekstremalne warunki pogodowe jest gwarantowana, więc można zostawić je na zewnątrz na cały rok.

skierowany do dołu, pełnozakresowy przetwornik o wielkości 11,4 cm »
ekstremalne warunki pogodowe »

Spraw, aby dźwięk na zewnątrz był lepszy, dzięki systemowi Lifestyle®, jeśli go posiadasz, z głośnikami zewnętrznymi FreeSpace® 51 i ze wzmacniaczem SA-3. Możesz słuchać muzyki na zewnątrz nawet wtedy, gdy wewnątrz w tym samym czasie inne utwory lub ścieżki filmowe są odtwarzane przy użyciu tego samego systemu Lifestyle®.

Więcej funkcji


W testach przeprowadzanych przez firmę Bose symuluje się wystawienie na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur, soli i wody. Testy te dowodzą, że głośniki do zastosowań zewnętrznych działają nawet w ekstremalnych warunkach, są trwałe i zapewniają wysoką jakość dźwięku.


Radialna konstrukcja tych unikatowych głośników zewnętrznych umożliwia rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach (w promieniu 360 stopni).


Skierowany do dołu, pełnozakresowy przetwornik (11,4 cm) i centralnie umieszczony otwór zapewniają muzyce głębię i bogactwo barw. Wodoodporny przetwornik i wytrzymała konstrukcja głośnika pozwalają cieszyć się muzyką na zewnątrz przez cały rok.


Wypukła maskownica współpracuje z centralnym otworem, aby odbijać tony o wysokich częstotliwościach w kierunku obszaru odsłuchowego. Teraz można z przyjemnością słuchać ulubionej muzyki na zewnątrz.

Specjalnie zaprojektowana obudowa optymalizuje jakość akustyczną głośnika nawet na wyjątkowo szerokim obszarze odsłuchu.

Kompozytowa membrana z włókien polimerowych zapewnia wysokiej jakości odwzorowanie dźwięku i trwałość — nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach.


Centralnie umieszczony otwór poprawia niskie częstotliwości i pozwala zachować głębię i bogactwo muzyki również na zewnątrz.

Solidna wodoodporna konstrukcja pozwala na dostarczenie spójnego dźwięku, wytrzymując trudy całorocznej eksploatacji na powietrzu i do 160 kg nacisku. Pięć lat gwarancji.

Zielona obudowa doskonale wtapia się w zieleń ogrodu.

Podstawa głośnika z otworami montażowymi zapewnia solidne i bezpieczne zamocowanie na twardych nawierzchniach lub w ziemi.

Trzy rowki umieszczone na spodniej stronie podstawy umożliwiają zgrabne wsunięcie przewodów, zapobiegając kołysaniu się głośników. Umożliwiają profesjonalną instalację na tarasie, patio lub na innych płaskich powierzchniach.

Jaki przewód będzie najodpowiedniejszy dla tych głośników?

Należy zacząć od określenia odległości między głośnikami a odbiornikiem. To pomoże dobrać odpowiednią grubość przewodu głośnikowego. Jeżeli montaż wymaga poprowadzenia przewodu w ziemi, zastosuj kabel doziemny lub poprowadź przewód wewnątrz kanałów wykonanych z PVC. Należy zawsze stosować kabel głośnikowy odporny na wilgoć.

W jakich warunkach lub skrajnych temperaturach mogą działać głośniki?

Głośniki FreeSpace 51:

  • są odporne na działanie słońca, wysokiej wilgotności (deszcz lub śnieg), soli i mgły;
  • działają w skrajnych temperaturach (-40 do 70°C);
  • mogą być na stałe zamontowane na zewnątrz.

Czy ten produkt można połączyć z systemem Lifestyle®?

Tak. Głośników FreeSpace 51 można używać ze wzmacniaczem SA-3 w celu przeniesienia dźwięku z systemu Lifestyle® na zewnątrz.

Jak długo obowiązuje gwarancja na te głośniki?

Głośniki FreeSpace® 51 są objęte pięcioletnią gwarancją.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: