MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
BOSE Frames Soprano | Okulary | Czarny

BOSE Frames Soprano | Okulary | Czarny

ID produktu 8498
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Multimedia i głośniki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1199 zł
oblicz rate

Poznaj Bose Frames Soprano

GŁĘBOKIE BRZMIENIE

GŁĘBOKIE BRZMIENIE

Czy okulary przeciwsłoneczne mogą zaskakiwać dźwiękiem? Okazuje się, że tak! Bose Frames Soprano są na to najlepszym przykładem – ze znajdujących się w nich głośnikach wypływa czysta, głęboka muzyka, której będziesz codziennie słuchać z przyjemnością!

BEZ ZASŁANIANIA USZU

BEZ ZASŁANIANIA USZU

Bose Open Ear Audio to innowacyjna technologia, dzięki której możesz słuchać muzyki, a jednocześnie mieć nieograniczony kontakt z otaczającym Cię światem. Choć Twoje uszy nie są zasłonięte, wyraźne i czyste dźwięki płyną wprost do nich, byś mógł się cieszyć ich najlepszą jakością.

DŁUGI CZAS PRACY

DŁUGI CZAS PRACY

Okulary Bose Frames Soprano oferują aż 5,5 godziny nieprzerwanej pracy odtwarzacza audio na jednym naładowaniu baterii. Możesz więc zanurzyć się w ulubioną muzykę lub audiobooki na dłużej i zrelaksować się przy tym na słońcu.

FUNKCJONALNE SOCZEWKI

FUNKCJONALNE SOCZEWKI

W tych okularach zastosowane zostały soczewki polaryzacyjne, które są wyjątkowo praktyczne. Przede wszystkim pozwalają na widzenie świata w realistycznych kolorach i eliminują odblaski. Dodatkowo cechuje je wysoka odporność na zarysowania i pęknięcia, byś mógł się cieszyć ich możliwościami jak najdłużej.

SENSOROWE STEROWANIE

SENSOROWE STEROWANIE

Dotykaj, przesuwaj i stukaj w oprawki Bose Frames Soprano, by urządzenie ściszyło muzykę, przełączyło piosenkę lub odebrało przychodzące połączenie. Sterowanie dotykowe jest bardzo wygodne i intuicyjne – nie musisz szukać przycisków przypisanych konkretnym funkcjom.

AUTOMATYCZNE ZATRZYMANIE

AUTOMATYCZNE ZATRZYMANIE

Jeśli tylko zdejmiesz okulary z twarzy, odtwarzacz zatrzyma swoje działanie. Nie musisz niczego wyłączać, ponieważ urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu. Masz więc pewność, że następnym razem odtwarzanie audiobooka rozpoczniesz w tym samym miejscu, w którym skończyłeś go słuchać.

Okulary Bose Frames Soprano z bliska

1LEKKA KONSTRUKCJA

Nawet jeśli wybierasz się na długi spacer, masz pewność, że noszenie Bose Frames Soprano będzie wygodne – wszystko za sprawą lekkiej konstrukcji oprawek.

2EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE

Oprawki w prezentowanych okularach delikatnie lśnią, dodając blasku Twoim codziennym stylizacjom.

3SOLIDNE ZAWIASY

W okularach Bose Frames Soprano zastosowano solidne zawiasy ze stali nierdzewnej – masz pewność, że na długo zachowają swoją funkcjonalność.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: